Új hozzászólás Aktív témák

  • KFORboy

    senior tag

    válasz sanchomuzax #3494 üzenetére

    Hát, hogy HA létezik mélyen legbelül valami Factory Calibration cumó... ehhez hozzá tudsz férni... akkor ok...
    De az igazság az, hogy ezek ilyen sztenderd paraméterek és egy akkunak tudnia kellene amit a szabvány előír.
    Mint mondtam, a kétes eredetű akku aminek franc tudja mi a múltja, honnan született ésatöbbi... mert csincsiknél nem létezik ilyen, max sok sok sok kamu (és azt is rosszul) így érzed, hogy igazából ez egy szerencsekerék.
    Az akkud lehet 200. cilus után drasztikusan megcsappan kapacitás terén, vagy alacsonyabb (50%) kapacitásnál instabillá válik és elkezd ingadozni a nominális feszültség olyan értékekben amitől teljesen kikészül a PWM és mindenféle glitchek jelentkeznek, mint pl a gyári akku esetén ami minden 4. készüléket érintett (köztük az enyém is), hogy elkezdett villodzani a kijelző, grafikai anomáliák mint régi tévéken az analóg képzaj, zsizsikesedés... stb...

    Donki Hóte: Gyárin kívül? :B
    Kérlek... te is tudod a választ; ilyen nem létezik.
    Ha 100-an rendeltek valahonnan valami tutit, te megrendeled 101.-nek... és nem garantált, hogy ugyan azt kapod, hiába ugyanúgy néz ki.
    Mit mondtam, a kínai ipar csodája...

    Persze ez egy nagyon drasztikusan leírt képivilág, ennél a gyakorlat sokkal jobb és nyugodtan szabad támogatni szegény ZSÁRGÁKAT ! :))

    Aliexpressről rendeljetek, mert ha valami gebasz van, ott biztosítva vagy !
    MINIMUM van kézhezvételtől számított 40 nap purchase protection amit akár meg is hosszabbíthat neked az eladó, trallala...
    De a lényeg, hogy ha valami szar, nyitsz egy DISPUTE-ot (nem, nem alkudozol a kínaival, mert csak az idődet húzza és akár át is b@x tényleg :") ) képekkel kis rövid szösszenettel és legkésőbb 1 héten belül már rendeződik is az ügyed 99% full refunddal.

    HA nem megy az angol, nem kell megijedni, bárki szívesen segít (akár még én is).
    Aliexpress live chat is egész jól működő dolog ha átverekeded magad a buta roboton és bekapcsol emberhez.

    Havi szinten 40 tételnél kevesebbet nem szoktam rendelni Aliról, de ugyan ez igaz GearBestre, Tomtomra, Banggood, és társaira is...
    Mindig kell egy marék IC vagy LED, PSU, vagy forrasztóbetétek, NC-559, stb...
    Tehát van vele tapasztalatom...

    Ebay-ről NEM szabad rendelni...
    Svindler gyűjtőhely, nagyon rossz és nagyon lassú panaszkezelés (1 dolláros cuccokra is 40 nap átfutás, huzavona és litániákba foglalt rébuszok levelezésképp mire visszakerül hozzád a pénz ami mellesleg devizaérzékeny is, adott valutában kapod vissza amit fizettél, azaz újra átforgatja a bankod is aktuális árfolyamon és terhekkel akár.)
    Ebay-ről konkrétan minden 5. rendeléssel volt valami gebasz... és iszonyú kellemetlen a dolog.

    A többinél mind egységesen az adott deviza összeget kapod vissza amivel fizettél (HUF) fillérre pontosan !

    [ Szerkesztve ]

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Új hozzászólás Aktív témák