Új hozzászólás Aktív témák

  • troviko

    senior tag

    válasz Noukoum #21 üzenetére

    Egyértelműen nincs létjogosultsága. Ami az iPad előnye: Fém ház, (minőségi összeszerelés, nem recseg, nem ropog), mérföldekkel jobb kijelző, villám gyors UI, ujjlenyomat azonosító (kényelmes belépés), időtállóság (ez a Tab A 1-2 éven belül használhatatlanra fog lassulni), jobb eladási ár a jövőben.

    Ami a Tab A javára szól az maximum csak az, ami bármely android eszköz javára szól. Torrent, fájlkezelés, nagyságrendekkel jobb, és kényelmesebb UI, több APP.
    Ha nagyon akarom még a Tab A javára írható a 4 hangszóró, az iPad-ben csak 2 van, az is alul, szépen szól, de ha az ágyban használod, és a mellkasodra fekteted, eltakarod, ezért annyira nem jó. (Mondjuk én fejre szoktam állítani, de olyankor meg fent van a Home gomb, macerásabb kezelni).

    Összességében mérhetetlenül, és nagyságrendekkel jobb vétel most egy iPad, mondom ezt én, aki TÉNYLEG Apple hater vagyok, és utálom az IOS-t. De egyszerűen ezt érte meg jobban megvenni, még akkor is ha lemondással jár. A Tab A-t SOKKKKKAL nagyobb kompromisszumnak éreztem.

    Jó a meglátásod, ez így konkrétan kuka, semmi értelme, se létjogosultsága.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.oldtech.hu/

Új hozzászólás Aktív témák