Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mugencivic

    tag

    válasz ShadowLac #5005 üzenetére

    Sokakkal ellentétben nekem az a véleményem, hogy nem nagyon éri meg S6-ról váltani, legalábbis sok pénzért nem, vannak dolgok amikben kifejezetten visszalépés (pl. súly, vastagság)

    Szubjektív véleményem:
    - Az S7 valamivel gyorsabbnak érződik, de az S6 is nagyon gyors volt 6.x óta. Inkább GPU-ban nőtt sokat, de ha valaki nem játszik, akkor szinte mindegy.
    - S7 kamerája kevés fénynél jobb csak, illetve gyorsabban is fókuszál, viszont kisebb felbontása, 4:3-as szenzor a 16:9 helyett és egyelőre kikapcsolhatatlanul túlélesíti a képeket. Néha nagyon jó képeket tudok vele csinálni, de visszanézve az S6-os képeimet, nem tudom megérte -e a csere
    - Üzemidő tényleg jobb
    - Vízállóság 1x még jól jöhet, gyakorlatilag inkább nem merem kipróbálni :)
    - Memkártya tényleg jó dolog, de 32GB-on is el lehetett férni
    - Az alakja nekem jobban bejött az S6-nak, ezzel biztos egyedül vagyok, vékonyabb volt és biztosabban tudtam fogni, a hátlap érzete más volt, az új jobban is karcolódik állítólag
    - Az S7 érezhetően nehezebb, nekem már határeset
    - Hangszóró másként szól, nem mondanám, hogy rosszabb, de nem is előrelépés
    - Kijelző kb. ugyanaz
    - A +1GB ram nekem fel sem tűnik
    - Ajándék OTG adapter hurrá
    - De hova lett az Infra? :(
    - Szebb a doboza! :)
    - Bloatware kb. ugyanannyi (ezt miért kell...)

    És a kijelző még mindig PWM, kivéve 100% fényerőnél, hogy a fene vinné el. Ha ezt végre megcsinálnák és mondjuk újra lefaragnának belőle legalább 10g-ot, a világ legjobb telefonja lenne.

Új hozzászólás Aktív témák