Új hozzászólás Aktív témák

  • Attipapa

    aktív tag

    Üdv.Mindenkinek!

    3 hete van meg az S7-esem, de sajna van egy nagyon komoly hiba,amit nem tudom, hogy fognak-e javítani.
    Vidéken lakom a 800 Mhz-es LTE sávban. 3G nincs. Sajnos a 4G szinte használhatatlan ezzel a telefonnal. 1-es térerőt mutat, közben nem tud senki elérni. Át kell állnom 2G-re és akkor 3-4-es térerővel elérhető vagyok. Nagyon sok telefonom volt már,de egyikkel sem volt ilyen problémám. Legutóbb a Huawei P8-al is tudtam használni mindenütt a 4G-t.
    Szerintetek ez hardver hiba, vagy szoftveresen lehet valamit javítani rajta(amennyiben a Samsung tisztában van ezzel a hibával)?
    Sajnos úgy látom,hogy e-miatt meg kell válnom ettől a szép telefontól,mert azért a telefonálás lenne az első,és ne kelljen már egy 200 e.forintos telefonon állandóan váltogatni a hálózatot. Mellékelek 2 fotót,amit a házam legjobb térerővel rendelkező részén készítettem,el sem mozdultam csak váltottam LTE-re.
    A P8-al mindkét esetben -82 és -85 dBm között volt a jelerősség.

    Tudom ezt városban lakók észre sem veszik,de nekem ez nagy problémát jelent,hogy folyamatosan SMS-t kapok,mert nem vagyok elérhető, ha véletlenül elfelejtettem átváltani 2G-re.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák