Új hozzászólás Aktív témák

  • #67656192

    törölt tag

    válasz savoo #6181 üzenetére

    Egy párszor már leírtam, hogy ahol lakom és dolgozom Pécs kertváros kp-ja sajnos tele van fekete foltokkal. Kb 3 éve amióta átköltözött a flottánk Telenorról Vodafone-ra ezek a dolgok csakúgy jöttek. Azóta megettem 4db Alphát, 4db Note4-et, 3db s6-ot, egy s6edget, s7-et 2db szifont. Szóval én állítom, hogy az összes felsorolt készülék produkálta a hibát. Ennyinek nem lehet rossz a modulja. Ezek közül több volt ezzel a hibával szervizbe de eredménytelenül. Mindannyiszor a Vodafone-t is baszogattam míg egyszer csak elkezdték elvállalni a dolgot, miután szembesitettem őket több készülék vizsgálatának negatív eredményével.
    Nem akarok ide feltenni képernyőmentéseket a telephelyen lévő átfedés nélküli fekete lyukakról mert valamennyire privát és nem a reklám helye,de az biztos, hogy a Samsung ajtaját nem verem többet, a Vodafone pedig max egy eszközt tud felajánlani a hálózat erősitésére.
    Ez eddig szép és jó de sajnos nem elég. Adok nekik fél évet a hálózat fejlesztésére. Ha nem sikerül akkor mérlegeljük azt, hogy mit vesztünk a Vodafone elhagyásával mert azért nem olyan egyértelmű, hogy....
    Van ahol sőt a legtöbb helyen a Vodafone agyonveri a többit 3g,4g lefedettségben.
    Részemről sajnos ennyi.
    Itt a csak 3g ami biztosan kültéren és beltéren is jelen van. Az, hogy kapok hivásértesitőt nem is olyan rossz jel mert tulajdonképpen azt jelenti, hogy csak egy pillanatnyi akadás volt és már helyre is állt. /mert különben a hivásértesitőt sem kaptam volna meg/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák