Új hozzászólás Aktív témák

  • #67656192

    törölt tag

    válasz Szellem. #5611 üzenetére

    Igen, csak úgy használom (3g/2g)semmi bajom azóta. Még annak idején a Vodafone technikus ajánlotta ezt a megoldást.

    A Note4-ek (4db)és az Alphák (3db)is csak időszakosan csinálták ahogy nálam az s6 (3db)is. Ekkora darabszám mellet biztos vagyok benne, hogy nem a készülék a hibás. Ráadásul általában ugyanazon pontokon a városban ill a lakhelyemen. Végigjártam a szervizeket, a szolgáltatókat ami után a tegnapi hsz-emre jutottam már többször is.Anno az Alpha topikban elsőként jeleztem a hibát ahogy itt is az első voltam a hiba jelzésével és a (átmeneti) megoldási javaslattal. Tegnap csak ujra rákérdeztem a Vodafone-nál, de ha gondolod, tedd meg Te is s Te szolgáltatódnál.
    A fogyasztás meg nem ezen múlik ha nem azon, hogy milyen a jelszint. Hiába irja ki neked, hogy van 4g ha egyszer gyenge akkor többet fogyaszt. Ha viszont erős wifi vagy erős a 3g akkor ott megy gyorsabban le a szinkron. Én azt mondom, hogy a szolgáltató a ludas nem a készülékek(nem csak Samsung) így amíg ők meg nem oldják addig ez 3g/2g van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák