Új hozzászólás Aktív témák

  • Gigicuci

    senior tag

    Na egy kis segítség tok és fólia ügyben, ha valaki még vásárlás előtt áll.

    Az XPROTECTOR ULTRA fóliák szerintem nagyon vackok, sose csesztem még el fólia felrakást, de itt kettőt is sikerült egymás után. Viszont a Nillkin nagyon bejött. Vastag, nem pöndörödik, hajlik, szépen rá lehet simítani a drágaszágra.

    Lehet itthon is kapni, de a hivatalos store-ból is ingyen postával érkezik:

    [link]

    én most az üvegüket próbálom ki, majd megírom milyen.

    Bónusz tipp:

    Ha nem kell leesés védelem, akkor ez egy jó ajánlat, mert a hátlap mellé adnak fóliát is, így egyben le lehet tudni a kérdést:

    [link]

    Tok:

    Ami legvékonyabbat amit én találtam, de még van "military grade drop protection" az a Spigen UItra Hybrid case.

    [link]

    [link]

    A lényeg, hogy nem vastagítja igazán a telót, nem lesz tőle szappan és nem lesz a gatyád dudorfaszos, ha zsebrerakod. :)

    Van egy Speck CandyShell Clear-em is, ez egy komolyabb tok mint a fenti, de ennek megfelelően vastagabb is, én nem szerettem igazán.

    Aztán próbáltam a Spigen Tough Armor-t is, más súlycsoport, szerintem még egy óvodáscsoportot is kibírna. Egyiket megtartom, hátha egyszer még denevérszárnnyal leugrom a kuala lumpuri Petronas ikertoronyról, de jelentősen megvastagítja a telót, erre készüljetek. Hát ennyi. Kérdezzetek ha érdekel még vmi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák