Új hozzászólás Aktív témák

  • UfoZoli

    aktív tag

    Senki ne vegye magára, de aki black friday keretében vesz egy több mint egy évvel ezelőtt bemutatott és piacra dobott telefont az sikerese ember nem lehet...
    Tavaly pl emag árult román S7-eket amit csak rajtuk keresztül lehetett gariztatni.
    Akkor is ment a hepaj.
    Megértem én hogy nem telik mindenkinek 200k-s telefonra, de valamit valamiért. A törvényi szabályozás keretében már nem sim lock-os egyik telefon sem, hiába veszed szolgáltatótól. Telenor nem kívánt élni ezzel a lehetőséggel, Telekom meg meglépte.
    Tény, lehet hogy valami Samsung It-s előbb szagolta az új telefon illatos dobozát mint ti, de attól az még új.
    Tény, hogy erre odafigyelhettek volna, s esetleg tájékoztathattak volna hogy azért ennyi mert ez az előélete, s így is kell-e.
    De ki az a kereskedő aki ezt kommunikálja ma Magyarisztánban???
    A két év garancia így is jár hozzá, csak be kell regisztrálni. S innentől kezdve a garanciális dolgokat a készülék kapcsán a Samsunggal intézed úgyis.
    Sőt még garanciavesztés nélkül bármilyen hivatalos romot tehetsz rá. Akár vodásat is :) Vagy éppen függetlent.

    Másik kedvenc történetem, hogy megvesz valaki egy ilyen telefont, s sír hogy az 500 megás adatkeret kevés, mert valami beragadt; meg Ali-ról akar rendelni magának wireless töltőt, mert a keretbe már nem fér bele az eredeti...

    S én kinek sírjak hogy vettem kettőt is tavaly; mindkettőt az MM-ben 200 körül? Igazságtalannak érzem, hogy a Bravotel honlapján csak nagytételben 50+-os mennyiségben lehet rendelni, mert akkor a Media Markt haszna a zsebemben maradt volna, s most BF alkalmával meg 120-ért is meg lehetett venni....

    HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák