Új hozzászólás Aktív témák

  • eclipse19

    senior tag

    válasz myckie2 #122 üzenetére

    Valaki meg el sem tudja képzelni, hogy online rádió is létezik.

    De igen, el tudom képzelni, csak nem akarom arra pazarolni a forgalmamat, nem mellesleg az akkumulátort sem. Azt hiszem elég jól körül írtam, hogy mit a különbség a kettő között.
    Azt is világosan leírtam, hogy pont nem zenét hallgatnék naphosszat, hanem rádiót általában: Hirek, közlekedés, zene (is), mindenféle műsorok, helyi információk, stb. Ami egy rendes rádióban van.

    Mellesleg finoman szólva is pazarlás (nem csak az egyéni mobilnet, hanem az egész infrastruktúra szempontjából) mobilneten hallgatónként külön-külön kiküldeni az éterbe az rádióadást, amit egyébként mindettől függetlenül is sugároznak FM-en csak egy vevő kellene hozzá és lehetne hallgatni.

    (A földfelszíni digitális TV-t sem mobilneten át fogjuk ugye (szép is lenne), hanem egy egyszerű egyirányú vevővel foghatja mindenki ugyanazt az adást, internet kapcsolat nélkül. Nem kéri le külön-külön mindenki magának egyébként ugyanazt az adást. De nem akarok ötleteket adni a mobilszolgáltatóknak.)

    Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

Új hozzászólás Aktív témák