Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    Sziasztok!
    Wifi-ről kérdeznék: csak nekem hajlandó "G"-s átviteli sebességre a telefon, vagy ez tényleg ennyit tud?
    Valamint az usb port is tetű lassú... :W
    Egyik nap gondoltam elviszek 20-30 giga filmet haver gépéről, amikor a döbbenet kiült az arcomra: több mint 3 óra becsült másolási idő. :Y
    Az SD kártya 80 MB/s-re képes, így azt kizárnám.
    Szóval az usb vhogy nem hozza az elvárt 30-40 MB/s sebességet, fogalmam sincs miért.
    Aztán jött az ötlet, hogy "N"-es router van a házban, akkor legyen AirDroid.
    Viszont ezzel sem voltunk beljebb, mert hiába az N-es kapcsolat, sehogy se akar a telefon 54 Mbit/s fölé menni. :W
    Azóta próbálgattam csak a wifi-t, a telefont beállítva mint hotspot a feltöltött fájlokat küldtem le laptopra és a gép szerint "N"-es a kapcsolat, mégis csak 54 Mbit/s-re képes a telefon.
    Ez normális?

    Két laptop közti fájlátvitel meg ennek a fele a hotspot-on keresztül - amit értek, hisz egy csatorna áll csak rendelkezésre. De mindkét lapos szerint "N"-es a kapcsolat, ami minimum dupla sávszélességet kéne jelentsen.

    Szóval jól értem, hogy 2016-ban egy 200k-s telótól ennyi telik? Egy párezer forintos pendrive kenterbe veri? :o

Új hozzászólás Aktív témák