Új hozzászólás Aktív témák

  • UfoZoli

    aktív tag

    válasz LilProphet90 #19584 üzenetére

    Kattanás volt mindvégig, s habár az ujjlenyomatolvasót nem használtam rendszeresen az mindvégig működött.
    Nekem is így kezdte, hogy csak az egyik oldalon érzékelt, aztán 2-3x kellett lenyomni hogy 1x érzékeljen, s rohadt idegesítő volt.
    A romlás egy idő után megállt, csak rohadt idegesítő volt.
    Bár nekem volt az a hülye szokásom, hogy mindig a home gombbal kapcsoltam be /élesztettem fel a telefont.
    Ezen tapasztalatból kifolyólag ha tehetem inkább most már a power gombot használom.

    Voltak olyan urban legend-ek hogy a Samsung telok home gombja nem szeresse a messengert, mert azzal akad össze valami. Egy próbát tettem az unisntallal, s egy ideig-óráig jó is volt, bár én inkább a környezeti hőmérsékletre és a páratartalom aktuális értékeire vezettem vissza végül a dolgot.
    Mert olyan nincs hogy 1x jó másszor meg harmadjára se érzékel.
    Persze mikor a Samsungot hívtam első körben azt mondták nyomjak factory reset-et. Én meg mondtam hogy emiatt nyomjon az akinek két anyja van. Főleg hogy nem garantálták hogy azután jó lesz.

    HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák