Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Icetee #16677 üzenetére

    Van egy kis köd a fejemben ezzel kapcsolatban: Ugye megpróbáltam volna beregizni de nem lehet, mert azt írja a samu oldala, hogy már be van regisztrálva. Akkor ezek szerint ezek a GSM boltok beregisztrálják de ők csak egy évig hajlandóak foglalkozni a gari ügyintézéssel és bár él rá a 2. évi gari is de azzal már nem foglalkoznak? És persze a számlát nem kapom meg róla, mivel nem akarják, hogy lássam a beszerzési árat. Jól értem? Persze ez most a helyzetemben igazából mindegy, csak olyan szempontból is nézem, hogy mi lesz velem március után és mivel már alig két hó gari van rá, kezdeni kellene ezzel valamit mert nem állapot a heti 2x FR... Bár szervizben is nem tudom mit kezdenek az ilyennel, mert Fr után jónak tűnik egy darabig. Attól félnek ránéznek "há' működik ez vazze" aztán visszaküldik nekem...

    Számlám nekem nincs róla, csak egy "Jótállási Jegy"-em, amin eladóként az említett bolt vevőként pedig egy cég neve van feltüntetve. Ár nincs rajta de le van pecsételve, imei van rajta és egy bizonylatszám. Ezzel is lehet vinni a Samuhoz?

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák