Új hozzászólás Aktív témák

  • SeatZola

    őstag

    Sziasztok Srácok!
    Bejelentkezem a topicba! Ma eladtam az S7 Edge-t. 10 hónap használat után is csak jókat tudok róla mondani. Az oka, amiért eladtam, hogy eddig gyári S-VIEW tokban hordtam, de az elcseszi a formáját és a minőségérzetet, viszont jó benne kezelni. 2 hete csupaszon használtam, mert úgy gyönyörű, de úgy meg az edge szélekben akaratlanul rengetegszer hozzáértem. Plusz a fő ok, hogy szinte mindent a Tab S2 9,7-en csinálok, így az S7 mérete meg jobb, hogy kisebb, kényelmesebb zsebben hordani. Ezért eladtam a Telenoros 10 hónapos S7E és vettem ma egy zsír új, gyári független S7-et (+20k-t kellett ráfizetnem!). Gondolkodtam az Iphone 6s vagy 7-en is. Nagyon szépek azok is, de zavart az bennük, hogy egy kvázi S7 méretű dobozban egy 4,7-es kijelző van.

    A legfontosabb kérdésem: milyen fólia ajánlott hozzá? S7E-nél ez szinte lehetetlen küldetés volt. Olyan fóliát keresek, ami nem rontja a kijelző "tapintását". Meg esetleg egy minimál, szinte észrevehetetlen kis szilikon tok is érdekelne rá....

    Jelenleg a BPH1/BPJG ROM van rajta. Érdemes a BPH1/BPLB-re frissítenem? Mik a tapasztalatok?

    [ Szerkesztve ]

    Rappi

Új hozzászólás Aktív témák