Új hozzászólás Aktív témák

  • badxgirl

    aktív tag

    válasz enginev3.0 #14577 üzenetére

    Őszintén? Nekem nagyon tetszett az edge, sokáig akartam. Én végül a mérete miatt tettem le róla, nekem túl nagy. DE! ehhez hozzátartozik, hogy telefonboltunk van, nekem korántsem került volna annyival többe a sima s7-hez képest. Én úgy gondolom, 1 kutya a kettő, ezt a férjem is osztja. Igazából a kinézeten dől el a kérdés. Ha annyival jobban tetszik, hogy te azt mondod, megéri a pluszpénzt, akkor válaszd azt. Vagy ha esetleg szimpatikusabb a nagyobb kijelző.De én összességében úgy gondolom, erőben, hangban, fényképező stb terén ugyanaz, nem ad többet. Aksiban talán kicsit, bár hozzá kell tenni hogy a nagyobb akksihoz nagyobb kijelző is párosul, nagyobb fogyasztással. Nagy átlagban még így is kicsit többet hoz az edge, hogy nálunk az s7 bírja jobban az azért inkább furcsaság. Én úgy gondolom ha nem vagy az edge kinéézetért megőrülve, vagy kijelzőben nem túl kicsi a sima s7 neked, akkor nem igazán éri meg a plusz költséget az edge.

    Szerk.. edge előtt amúgy a férjemnek is s7 volt, kettő is, utána most edge-ből is a másodikat nyúzza (szín miatt cserélgeti folyton de ez most lényegtelen, egyszer majd eldönti melyik tetszik :D ) és nála azonos használat mellett pont ugyanannyit is bírtak, nem volt különbség az s7-ek és az edge-k között.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák