Új hozzászólás Aktív témák

  • wrathchild

    tag

    Üdv! Ha esetleg valaki vásárolt már (akár más típusú) Samsung készüléket emag.hu-ról, Tőle kérdezem:
    az emag gyári, Samsung garanciával árulja a telefont?
    (Pár napja rendeltem páromnak, de átvétel előtt szerettem volna ezt kideríteni. A Samsung ügyfélszolgálaton a készülék sorozatszámát kérték, hogy erre válaszolni tudjanak.... miután kétszer elmondtam, hogy pont az átvétel előtt szeretném kideríteni)
    Az emag honlapján csak egy standard szöveg van arról, hogy a készülékre a magyar törvényekben előírt garancia/jótállás vonatkozik.
    Vagy ez már eleve gyári garanciát jelent?

    Másik kérdésem:
    milyen jogaim vannak ilyen esetben? Online megrendelés átvétele után milyen indokkal (csak hiba esetén, vagy ha egyszerűen meggondolom magam, mert használatba véve (akár 25 nap múlva is???) nem vagyok megelédegve) mennyi időm van visszalépni a vásárlástól és ez a gyakorlatban tényleg működik-e pl. emag esetében..?
    Pár nap múlva érkezik a készülék, de Karácsonykor adnám át.
    SIM kártya nélkül tudok bármit ellenőrizni a működésében?
    el tudom indítani a rendszert? pixel hiba, hangszórók működése, érintőképernyő működése, wifi kapcsolódás ellenőrzése pl....?
    Van javaslatotok, SIM behelyezés nélkül hogy és mit ellenőrizzek?
    Vagy csak SIM behelyezés után (Karácsonykor) derülhet ki, ha pl. valami szoftveres hiba van benne?
    Azaz átvétel után 20-25 nappal.....
    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák