Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a8l

    aktív tag

    válasz blade4 #13515 üzenetére

    Megnéztem a note7-et MM-ben, tetszik, pont akkora mint az s7e szilikon tokban. Gyors a szoftver is rajta, szép képeket lő, egyből összehasonlítottam már nem olyan torz gyárilag a kamerája mint az s7 szériáé, a keresőben is aránylag normális a kép nem girbe gurba.
    A kék tetszik a legjobban, igazából a ceruzát szinte alig használtam a note2 -nél is, nincs rá szükségem, talán az s-note app sokkal jobb volt note-ra cerkától függetlenül. A képernyő kellemes hogy nagyobb egy kicsit. Ami nem tetszik nagyon az hogy csak fényes kivitelben van, tiszta maszat mindhárom szín amit lehet kapni. Ha lenne gyh. fehér akkor elgondolkoznék a cserén. Annál is inkább mert hátha a merülés probléma nem érinti a note7-et, az én s7edge-met meg igen sajnos(nem vészes de azért bosszantó).
    Az érintés érzékenysége is valahogy jobb a note7-nek. Előrendelve semmiképp nem venném, mert lehetnek kisebb összeszerelési hiányosságok, mint pl az én s7e-m esetében, kicsit ferde hangszórórács, pattogó hátlap a kamera bal alsó sarkánál stb. Szóval én inkább várok az s8-ra addig nagyon megfelel az s7e.

Új hozzászólás Aktív témák