Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beno52

    tag

    Az előrendelési akció és kedvezmények miatt majdnem lecsaptam az S22-re, S10e utódaként.
    DE!
    A 128GB tárhely 2022-es 300e felett indító csúcsmodellben abszolút vicc. Nincs tárhely bővítés, de 20-asért adnak 256-ost, ám legyen. Ja, hogy abból Magyarországon nincs a gyöngyörű zöld szín - MI VAN???...
    Nincs 3,5 jack, lassan megszokjuk. De hogy egy 1 dolláros adapter sem fér bele?
    Sőt egy töltő sem? Pedig csak 25 Wattig kell nyújtózkodni, annak ellenére, hogy a többiek már középkategóriában is 100+W körül járnak és adják az adaptert is.. És ha már 22+, ott a 45W töltés sem igazán hoz érdemi javulást. [link]

    Aztán most adott egy kamera ami kb. hozza az előző generációt (vagy még azt sem, ld. [link] ) plusz egy új agyonhájpolt processzor egy csipetnyi AMD-vel, amit a tavalyi S21 még exynos-szal is gatyáz?

    Tökéletesen hülyének vagyunk nézve. :( :(

  • beno52

    tag

    válasz David3 #13 üzenetére

    Nem tokot és fóliákat, hanem a funkcionális és szükséges kiegészítőket írtam.
    A tendenciát látom, de nem "tudom elfogadni a tényt", hogy egy külön csomagolt, külön szállítmányozott töltő (zöld mozdulat, khm) nagyker/kisker profit után kb. 4000ft, akkor ez lett volna kb. 1000 ft az árra, ha a teló mellé adják - ez nem fér bele a flagship árába?

    Másik érdekesség: Samu boltban beszámították volna előrendeléskor az S10e-met, de a töltőm is le kellett volna adnom. :DDD
    Pedig 25 helyett 18 wattal is eltöltögettem volna az újat.. :K

Új hozzászólás Aktív témák