Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Bjørgersson #26 üzenetére

    Gyaloglás megvolt (screenshot is van a cikkben), bringa megvolt, de ott amúgy is csak a pulzust méri, a GPS adatok a telefonról jönnek, úszni hova menjek covid idején? Az összes komolyabb sportórával megyünk terepfutni, tehát rosszul emlékszel. Ez egy aktivitásmérő karperec, sporthoz ennél komolyabb kell. Nem mellesleg toltam az otthoni edzést is a Health, a MiBox4, a tévém, a telefonom és a karperec segítségével (de ezt már egy ideje csinálom Watch3-mal is), véletlenül pont ismerem elég jól a Samsung személyi edzős felhozatalát, mert a csapatsportok járványügyi kiesésével (foci), a fos idő beköszöntésével (bringa) én is arra kényszerülök, hogy otthon ugrabugáljak a tévé előtt. Plusz Almási Csilla 20 perc gerinctorna, na ilyen aktivitás nincs, a jógát szoktam rá bekapcsolni, de lényegében mindegy.

    Sportóráknál két eltérő hosszúságú futótáv van fixen, amit Bone végigtol és elemzi a kapott adatokat mind a GPS pontosságát, mind az exportot, mind pedig a mért értékeket. Tényleg olvasgass Garmin meg Amazfit teszteket nálunk, ha ez eddig elkerülte a figyelmed. AliceWake pedig edzőterembe szokott menni ezekkel a kis izékkel és tolja a futópadot.

    [ Szerkesztve ]

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák