Új hozzászólás Aktív témák

  • Rotate

    veterán

    ez így van, pont ezért örvendetes, hogy van +256 mega ram... ami _sokat_ fog javítani a felhasználói élményen...

    pont ezért volt nekem nagy ugrás Optimus 2x-ről S2-re, végre nem gond, hogy van 130 app-em telepítve, nem zárok be mindent, és mégsem szarja magát össze a telefon... szar volt az LG-n a szoftver is, de a több ram csodákra képes...

    pont ezért lesz marha jó vétel az Orange San Diego is, mert bár csak 1 magos proci van benne, de az 1 giga ram a kulcsa mindennek... legtöbb esetben attól lassul be egy Androidos teló, mert elfogy a ram....

    CPU Spy-al megnézve, legtöbb esetben az S2 200/500/800 Mhz-n megy, egy 24 órás használatban, amiben van 4-5 óra kijelző, aminek nagyja netezés, van kb fél óra 1,2ghz-n, és fél óra 1 ghz-n... jól látszik, hogy bár fontos, de nem a proci a legfontosabb a gyors működéshez...

    Remusz911:
    nekem is jobban tetszik a sima Google féle ICS, csak sajna az enyémhez nem azt adnak, Nexus meg visszalépés lenne, mindkettő...

    bezárja igen, csak sajna ha nekem a háttérben meg van nyitva a böngészőben egy lap azt szépen bezárja, vagy mikor bezárja a launchert, és a játék bezárása után meg kell várnom, míg újratöltődnek az ikonok... szerintem ez elég kellemetlen...

    mert innentől akkor semmi értelme a multitasking képességének... pont amiért jó lenne az android, abban gátol meg a kevés memória...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák