Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • n2066

    tag

    válasz fezsoo #4123 üzenetére

    Kicsit fapados a fordítás, guglis, próbáltam javítani, érthetőbbé tenni. Időm nincs leírni full jó magyarul, de sztem érthető. Ez alapján csináld, a www.sammobile.com oldalról vettem ott le van írva frankón: (JA: FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK SEMMIÉRT, ) igaz, én már 3szor így tettem fel a rendszert, és nem volt sose gond. Ezt inkább csak tényleges fő verzió váltáskor kell csinálni (inkább javasolt csinálni..) A jövőbeni esteleges 10-es frissítésekre jó az OTA. - Később esetleg a 11-nél kell megint így feltenni:

    Bontsa ki az éppen letöltött firmware fájlt.
    5 fájlt kell kapnia:
    1: AP (rendszer és helyreállítás)
    2: BL (Bootloader)
    3: CP (modem / rádió)
    4: CSC _ *** (ország / régió / üzemeltető)
    5. HOME_CSC _ *** (ország / régió / üzemeltető)
    Adjon hozzá minden fájlt a megfelelő mezőhöz az Odin v3.14.4 fájlban.
    Használjon CSC _ *** -ot, ha tiszta telepítés adattörléssel szeretne készíteni, vagy HOME_CSC _ *** -ot, ha meg szeretné tartani az alkalmazásokat és az adatokat.
    Indítsa újra telefonját Letöltés / Odin üzemmódban (ellenőrizze, hogy az eszköz ki van-e kapcsolva) a következő gombbal: POWER + VOLUME UP

    Ki kell választani a hangerő gombokkal a "download mode" opciót. Majd megerősítés a bekapcsoló gombbal.
    Miután letöltötte a készüléket, csatlakoztassa a telefont a számítógéphez, lehetőleg az eredeti USB kábellel, amelyet a telefonhoz kapott.

    Odin észlelnie kell a készüléket, és egy KÉK mező jelenik meg a COM port számával. (Ellenőrizze, hogy a SAMSUNG illesztőprogramok telepítve vannak-e a számítógépére!)

    (!)NE jelölje be a kiegészítő négyzeteket. Az egyetlen választható opció a F.Reset Time és az automatikus újraindítás.

    Kattintson a Start gombra, várjon, amíg Odin egy ZÖLD mezőbe beírja a „PASS” szót. A flash-elés befejezése után a telefon újraindul, és leválaszthatja a telefont a számítógépről.

    remélem segít.

    üdv

    Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

Új hozzászólás Aktív témák