Hirdetés

2017. szeptember 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) GoodSpeed

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Kellemes olvasgatást :K

youtube.com/gsprof Huawei MediaPad M3 8.4 4G/LTE 64 GB ROM/4GB RAM Android 7.0 Nougat

(#2) kexksz

kexksz
(PH! addikt)

Jó lett! Élvezet volt olvasni. :)

Popularity is the slutty little cousin of prestige.

(#3) szegi2

szegi2
(lelkes újonc)

Ugyan ilyet kaptam a T-től, de nem tökéletes. Standby módba kapcsolva 90%-ban lefagy az óra, ilyenkor nem lehet bekapcsolni távirányítóról. Meglepett hogy a távirányítót bármerre irányítom a vevő azt minden esetben érzékeli (szobán belül). A box lehet a szekrény tetején, ha a földre irányítom a távnyomót akkor is veszi a jelet.

(#4) eddie17 válasza szegi2 (#3) üzenetére

eddie17
(PH! addikt)

Igen nekem is sokszor lefagy.
De HDMI keresztül sokkal szebb a képe, mint a UPC beltérinek volt HDMI keresztül.
Ez az egy dolog jó benne. Amúgy szerintem nagyon fapad. Másikkal legalább fel tudtam venni.

(#5) Zirowe

Zirowe
(PH! nagyúr)

Szerintem hosszútávon 500ft/hóért nem éri meg bérelni a második beltérit.

Ha a szerződésed megengedi a saját beltéri használatát,akkor szerintem jobban megérné sajátot venni másodiknak.
Nagyon jó minőségű hdmi-s,pvr-es beltériket lehet már kapni 20ezer ft körül használtan garival (én így vettem az enyémet). Ha meg nem szempont a hdmi és a pvr,akkor még olcsóbban kapsz.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) GoodSpeed válasza Zirowe (#5) üzenetére

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Igazság szerint szerintem nem nagyon van választás, ugyanis ha két szobába rendeled meg, hozzák a második beltérit is, a második kártyával együtt. Eleve megrendelésnél ez így ment. Másodjára, pedig a kártya és a beltéri központilag van összepárosítva, tehát nem is menne jogszerűen másik beltériben. Ugyanaz a helyzet ,mint a nem kártyafüggetlen mobilok esetében.

Harmadrészt részt pedig 500 Ft-os havi díjjal 4 évig sem fizet ki annyit az ember ,mint ha saját - ráadásul használt - beltérit venne. Ha elromlik az évek folyamán , a T-Home szervízeli vagy cseréli ingyen, tehát az a probléma sem áll fenn, hogy 2 -3 év múlva lejárna a garancia. Egyszerűen csak egy telefon a 1412-re, ha valami gond van.

[ Szerkesztve ]

youtube.com/gsprof Huawei MediaPad M3 8.4 4G/LTE 64 GB ROM/4GB RAM Android 7.0 Nougat

(#7) zsopu

zsopu
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Valaki tud jobb árat mondani a 0 Ft/hónapos digi tv-re?

(#8) Zirowe válasza GoodSpeed (#6) üzenetére

Zirowe
(PH! nagyúr)

Értem,ezt nem tudtam,ezért is kérdeztem,hogy lehetséges-e :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9) GoodSpeed válasza eddie17 (#4) üzenetére

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Hát nekem ami nem szimpatikus a UPC-ben, az a tányér mérete, sokkal kisebb mint a DIGI vagy mint a T-Home tányér.

(#10) Titan44 válasza GoodSpeed (#6) üzenetére

Titan44
(fanatikus tag)

Most már mondj a T-re valami csúnyát is, nehogy azt higyjük hogy reklám/tukmálás folyik. :DDD

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#11) lorenzen válasza GoodSpeed (#6) üzenetére

lorenzen
(senior tag)

"nem is menne jogszerűen másik beltériben."
Sehogyan sem menne, mert párosítva van.

Ez a párosítás amúgy is a legnagyobb hibája a szolgáltatásnak. Akinek ott pihen egy komolyabb beltéri, az nem tud mit kezdeni a készülékével. Még fájóbb, hogy a PC-s vételt is lehetetlenné tették.

"Hát nekem ami nem szimpatikus a UPC-ben, az a tányér mérete, sokkal kisebb mint a DIGI vagy mint a T-Home tányér."

A tányér méretét nem a szolgáltató találja ki. A stabil vételhez egy méretminimum elérése szükséges. A nyári viharos időszakban, egy műsor nézése közben jól jönne majd a nagyobb méret. (A nagyobb időjárási tartaléka miatt.)

[ Szerkesztve ]

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#12) GoodSpeed

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

:DDD

No kimentem a postaládához ,begyűjteni a napi spam-et :D Erre a három helyi market szóróanyag között mit találtam ?:) Egy digi TV-s levelet, boríték nélkül, melyben még Ügyfelüknek hívnak, holott lemondtam 1-jével a csomagot , és tájékoztatnak, hogy az eddig csomagomból, amit egyébként lemondtam kiveszik a az AXN-t, a Travel Channel-t ( Nagypapám kedvence) , a Mezzo-t ( szintén a Papa kedvence), a Sport 1-et meg a Sport 2 -t. Utóbbi kettőt szökőévben sem nagyon néztem. :DD

(#13) zsopu válasza GoodSpeed (#12) üzenetére

zsopu
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Majd amikor azt mondják a digisek, hogy a leszerelés és a beltéri elszálítás 5000Ft :D

(#14) dfdfdf válasza GoodSpeed (#12) üzenetére

dfdfdf
(őstag)

Nekem 7 fontos csatorna van!
Sport1, Sport2, Eurosport, Eurosport2, "SportKlub", Animax, Discovery (sajnos a kábelTVnknék a SportKlub nincs meg) Ha kivennék a sport 1 és sport 2öt akkor le is mondanám a az egész kábelt mert nekem nem érne semmit sem!
Meg a digi egy román cég ami csődközelben van :) Nem tudom mi a helyzet a NagaraVision 2 vel . Lehet még olcsón fogni őket? :D

Lanparty BAZ megyében valahol?

(#15) Oliverda válasza GoodSpeed (#12) üzenetére

Oliverda
(Jómunkásember)

Felületesen olvashattad el mert nem vesznek ki semmiből semmit csak létrehoznak egy új csomagot olcsóbban amiben ezek nem lesznek benne.[link]

dfdfdf: Már évek óta mondogatják hogy csődközelben vannak ennek ellenére most szinte minden megyeszékhelyen építik ki az üvegszálas hálózatukat.

[ Szerkesztve ]

Próbáld ki a TAXIFY-t, 1000 forint kedvezmény a kuponommal: OLIVERAYL >>>>>>Minőségi kontent: ⦾liveƦadi⦾ on Spotify - http://spoti.fi/2gr0EEI <<<<<<

(#16) GoodSpeed válasza zsopu (#13) üzenetére

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Azt nem nagyon hiszem :DDD Akkor max nem viszik el, le szerelve meg már le van , le kapták a falról a T-Home-osok :)

[ Szerkesztve ]

(#17) GoodSpeed válasza lorenzen (#11) üzenetére

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Éppen azért írtam, hogy a T-Home tányérja pontosan akkora mint a DIGI-é volt, a UPC-é pedig kisebb :K

[ Szerkesztve ]

(#18) quby válasza dfdfdf (#14) üzenetére

quby
(őstag)

Csődközelben??? Ezt honnan veszed? A Digisport csatornákkal rövid idön belül sztem elviszik a piac felét. A kábeles internetszolgáltatásukrol nem is beszélve. Keletmagyarországon messze a legjobb ár/minöség arányu szolgáltatás
Én elöfizetek tányéros digire, meg "ingyen" digire :U meg kábelesre is (anyám, tesóm én) Anyósoméknál T-home van igy van összehasonlitási alapom. Nálam normális beltérivel (saját) kifogástalan a képminöség.

(#17) GoodSpeed

Én a helyedben bevinném azt a beltérit a Diginek mert addig fognak számlázni amig nálad van. Az hogy nem használod senkit nem érdekel

[ Szerkesztve ]

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#19) GoodSpeed válasza Oliverda (#15) üzenetére

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Valóban létrehoztak egy 2500 Ft- os csomagot, és abban van a csonkított csatorna kínálat újabb része. Azért újabb, mert pár hete hogy a 2900 Ft-os csomagból kivette a DIGI a Music TV-t ,meg a VIVA-t, helyettük berakott két kevésbé nívós adót,engem ez személy szerint felháborít, mert akkor csökkenteni kellett volna talán az előfizetői díjat is nem ? Úgy lett volna korrekt szerintem.

(#20) GoodSpeed válasza quby (#18) üzenetére

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Hát először is vidéken lakom, és azért több ezer Ft-ért nem fogom nekik el postázni. Másodszor pedig , ajánlva írásos formában, levélben mondtam fel a DIGI-nek (amúgy emailt is küldtem nekik, arra válaszoltak is, hogy írásban kell ). Tegnap este felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol egy kedves hölgyel beszéltem, és mondta megérkezett hozzájuk a levelem, az iktatóban van, és ennek megfelelően intézkednek, 8 napon belül leveszik a jelet.

Az egyik barátom előttem mondta fel pár héttel a DIGI-t írásban, és még felhívták telefonon, hogy nem akar e a DIGI minire váltani. Ebből én tanultam, és bele írtam a levélbe ezt a részt szó szerint : "A felmondás oka , szolgáltatóváltás, az új szolgáltatónál a megrendelés megtörtént, így kérem erre való tekintettel , új ajánlat megtételével ne is fáradjanak, csupán kérésemnek megfelelően bejelentésemet elfogadni szíveskedjenek."

Hatásos lehetett mert nem hívtak :)

[ Szerkesztve ]

(#21) metaa

metaa
(tag)

Akiknek sokszor lefagy a box, probálják meg úgy kikapcsolni, hogy csak 1 pillanatra nyomják le a távirányítón a kikapcsoló gombot és nem hosszan, nekem így nem fagy le.

(#22) lorenzen válasza quby (#18) üzenetére

lorenzen
(senior tag)

"Csődközelben???"

Már egy ideje feszített gazdasági helyzetben van.
Két lehetősége áll előtte. A másik, hogy Európa legnagyobb szolgáltatójává növi ki magát.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#23) GoodSpeed válasza metaa (#21) üzenetére

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Ebben a pillanatban próbáltam ki, mindjárt elsőre fagyott :(

(#24) Khaal

Khaal
(őstag)

Azért a T-Home se fenékig tejfel, az alap 990.- forintos Sat TV csomagban ugyanúgy csak 17 adó van, mint a Diginél a Mini csomagban ami ugyan 1200.- havonta de csak 300 forint a második tv, és nincs hűségnyilatkozat sem, akkor mondod le amikor jólesik.

Új előfizetőknek Digi-ék elvileg már egykártyás beltérivel szerelnek, ha több tv-n akarod nézni akkor twin vagy quad fejjel, több beltérivel megy a móka, illetve lehet kérni kétkártyással is, de akkor a második tv-re nem kell fizetni a 300 forint havidíjat, csak a szereléskor az egyszeri ötezret.

T-nél ha nincsen más magenta színű előfizetésed akkor a havidíj szépen kúszik felfelé, a hűségidő nélküli árakat meg inkább nem is említem.

(#25) hackeeeee válasza Khaal (#24) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Ha figyeled a csomagok áraiat, akkor más előfizetés nélkül is kordában lehet tartani az árat, csakhát az újabb 1 év hűség. Én ezt játszom a nettel, igaz most össze lett vonva a tv, és a telefon a nettel. De ha kedvezményesebb, olcsóbb lesz a net, akkor újra hosszabbítok...

Igen ez kicsit gázos dolog náluk, hogy osztani nem tudod, kell még1 beltéri. De ez van a setupbox-os témánál is, ott is ha másik tv-re akarod rakni, akkor kell mégegy...

Ugye jön az IPTV hamarosan, de ugye ahoz is több beltéri kell...

Véleményem szubjektív...

(#26) GoodSpeed válasza Khaal (#24) üzenetére

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Nekem a Digi-nél már eleve az nem tetszett, hogy a drágább TWIN fejjel szerelték a cuccot, mert azért nem mindegy, hogy egy fej jelét osztjuk két felé, vagy két fej jelét 1 - 1 irányba. A T-Home-osok pedig eleve TWin fejjel jöttek, sőt ha szükség lett volna rá, akár harmadik STB is lehetett volna. A két kártyás beltéri meg NC kategória. Már eleve az is, hogy a két beltéri egy dobozban, kívülről koaxal van összekötve .

[ Szerkesztve ]

(#27) AXisBOLD

AXisBOLD
(PH! kedvence)

ismét hasznos írás, köszönjük!

Aurea mediocritas

(#28) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#26) üzenetére

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

javítás :

Nekem a Digi-nél már eleve az nem tetszett, hogy NEM a drágább TWIN fejjel szerelték a...

(#29) GoodSpeed válasza AXisBOLD (#27) üzenetére

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Örülök :R

[ Szerkesztve ]

(#30) Barthezz2

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Nekünk több kint egy éve van T-Home, és eddig túl sok bajom nem akadt vele. A képminőség kiváló (ahol annyira nem is, ott meg inkább a tv csatorna tehet róla), és mindehhez az ára sem magas, a HD csatornák meg tökéletesek :)
Mi még ADB béltérit kaptunk, ezzel annyi a bajom, hogy kikapcsolva is szinte annyit eszik, mint bekapcsolva, úgyhogy kihúzogatom a konnektorból, és kész. :D
Nálunk most az a poén, hogy még januárban rendeltem HBO Max Pack-ot, mert 2 hónapig ingyen lehetett használni, és ezen belül akármikor visszamondani. Mikor telefonáltam szerződéshosszabbításkor, akkor mondta az ügyintéző, hát mondom persze, kapcsolja be, mért ne. Aztán a 2 hónap letelte előtt lemondtam, ez volt több mint egy hónapja. A szerződésből kivették(jelezte is a hölgy telefonáláskor), de azóta is tudom nézni :DD

Amúgy jó írás, grat :R Kellemes TV-zést esténként :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#31) Tel Elek válasza Barthezz2 (#30) üzenetére

Tel Elek
(PH! addikt)

Nővéreméknél dettó ugyanez volt az HBO-val.
Csak cirkuszolni kellett egy csomót, meg kifizettették vele az eddigi "ingyenes" 2 hónapot.

Egyébként tényleg nagyon jó a szolgáltatás. ADB és Intek beltérivel is.
Bár szerintem az ADB a legkényelmesebb.
:R

(#32) Aty1

Aty1
(újonc)

jó lett ;)

"Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra. Ha még ma megteheted, hogy holnapra halaszd, el ne mulaszd elhalasztani"

(#33) MinionFlasH

MinionFlasH
(senior tag)

Sziasztok!

Bocsi de ezt tovább nem bírom szó nélkül hagyni! Digi-t T-ré homera váltani???és ez még jó is? HAHAHAHAHA
Ez még viccnek is rossz. 200ft-al megemelte a tv számlát jesszusom :Y Rossz a kép...na ne hát ez a legjobb!
Nem akarok senkit megbántani félreértés ne essék, de elmondom az én tapasztalatomat:

Kábeltv- 2900ft (60 valahány csatorna)képe szép!(mondjuk nem tányéros az tuti rossz):)
Internet- 20M letöltés 10M feltöltés és nem ingadozik gyakorlatban 22le 10.5fel ez kemény 2500Ft!!!
Telefon- vezetékes 6.5ft/perc csúcsidőben, 3.5ft azon kívül mobil 30ft mindegyik minden időben, nemzetközi hivás 15ft/perc!!!!!
!Előfizetési dij nincs +adnak vezetékes irányba 200ajándék percet 100 a kábeltv miatt, 100 a net miatt!!!
Aláirtam két év hűséget igy 1 évig kemény 3000Ft ot fizetek ezért a 3 dologért!!!!!!!!!
Ha lejár az 1 év kemény 5400ft ba fog kerülni....
A szolgáltatás minősége jó az ár meg.... szerintem magáért beszél, nem egy T-rabló dijszabás szerintem!!!
Bocsi csak a tisztánlátás miatt irtam ezt le, nagyon sok embernek a T home az egyetlen elérhető szolgáltatás, őket megértem 100% ig nincs választásuk, nemis akartam őket megbántani, ezért tőlük elnézést kérek!

(#34) hakos1987

hakos1987
(őstag)

szerintem UPC directet sem kéne leírni :U

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#36) hackeeeee válasza MinionFlasH (#33) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Hát, nézd.. Nagy DigiTV, helyileg úgy akarják terjeszteni a kábeltv-s hálózatukat, hogy felvásárolják a TvNetwork hálózatot, ár nem 1 helyról hallottam.

Másik, itt már behúzták a házba a hálózatot tavaly október, november környékén, de máig ha rákérdezek, közlik, hogy csak parabolát tudnak adni, akkor minek húzták be a kábelt? Hagyjuk már egymást...

A másik, közel 6 éve van t-s netem, kb 1 kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt szolgáltatás kimaradás, szakadás...

Szal nekem pl, lehet jönni, hogy digi így úgy amúgy, amikor értelmes hálózatot nem képesek kiépíteni, szal ennyit erről... :U Mikrós szolgáltatás nekem meg nem kell olyan helyre, ahol van más alternatíva, ami kábellel jön...

Mellesleg ne képzeld be a kicsi világodba, hogy ha pl. nálad jó, az az ország egész területén jó... :U Szal ha 1 szolgátatás valahol jó, az nem jelenti azt, hogy pár várossal arrébb ugyanúgy tökéletes és tök jó. Ugyanez visszafelé is... Pl. tvnetwork-ös netet valaahol nálunk is istenítik, erre felé meg katasztrófa, 50/25Megabit, dehát naponta többször szaakd a kapcsolat, akkor meg mit ér az olcsó nagy sávszél? Sz@rt se..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#37) MinionFlasH

MinionFlasH
(senior tag)

Nem sorolom a T-ré ismerőseim számát milyen gyors szolgáltatást kapnak(papíron), és mennyit szakadozik a net... erről ennyit!
Az érvek fel vannak sorolva, magyarország az magyarország és csodálkozunk....
Várjuk a következő cikket amiben, az lesz kivesézve, hogy a 4-es metro költséghatékonyan épül, a fórumban pedig helyeselni fogunk!!! no comment az én világomban

[ Szerkesztve ]

(#38) Dízeles

Dízeles
(fanatikus tag)

Hy
Ez jó lett.
Látom lelkesít az új cucc.De most akkor mennyi csati van és és mennyi a havidíj.

MinionFlasH A cikk műholdas szolgáltatásról szól

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#39) MinionFlasH

MinionFlasH
(senior tag)

Dízeles!

Tudom! A fórumban meg, mint digi a "rossz" szolgáltató szerepel...

(#40) hackeeeee válasza MinionFlasH (#37) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Jólvan, akkor mehetsz Digis topic-ba sztárolni a szolgáltatást, itt meg lehet szünni...és nem kell jönni fikázni.

Leírtam, nem minden városban jó az összes szolgáltatás. Ha neked jó, akkor örülj neki, engem meg hagyjon egy olyan szolgáltató, aki fél év alatt annyit tett, hogy csak igérgeti, hogy lesz szolgáltatás... Viszlát. :R

Nekem 15/1 megabit van papíron T-éknél, és 15/1,5-et kapok...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#41) GoodSpeed válasza MinionFlasH (#33) üzenetére

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Hát váltás előtt ilyen felhasználói élményben volt részem :

utána meg :D

(#42) MinionFlasH

MinionFlasH
(senior tag)

hackeeeee! :W facepalm :W

(#43) hackeeeee válasza MinionFlasH (#42) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

;) :R

@GoodSpeed: Ez jó ! :DDD Telitalálat. :D :C

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#44) GoodSpeed válasza Dízeles (#38) üzenetére

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

2 szobában van 2 beltéri. A második beltéri első Scart kimenete egy SCART-RCA átalakítóval kapcsolódik, egy Avermedia TV BOX 7-hez, ami egy PHILIPS 170C5BS TFT--n jeleníti meg a képet. A második SCART kiment pedig, a Leadtek PxDVR3200 H Premium Edition kártyhoz compisite-on keresztül, és egy PHILIPS Brilliance 200WP7ES monitoron keresztül lehet tévézni. Szóval lényegében a két LCD TV ideát megvan :D

(#45) hodostamas válasza hakos1987 (#34) üzenetére

hodostamas
(PH! addikt)

Egyetértek. Havernál van parabolás digi. Nekünk UPC direct van, és hát, ég és föld a kettő közti minőség, a upc javára.. Ha valamiben a upc ott van, ebben igen.

(#46) Barthezz2 válasza MinionFlasH (#33) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Ne haragudj, de itt a TV-ről van szó, abban meg a DIGI messze elbújhat a T mellett. Láttad már mind a kettőt? Csakmert én igen, és itthon a T-vel FullHD megjelenítőn a sima adás is messze elveri a CRT TV-n lévő digit. Nézel rajta egy focimeccset, a fű "blokkokból" áll, az emberek árnyékosak, a kép sokszor bekockázik, befagy, had ne soroljam tovább... Itthon meg szinte tökéletes képet kapok HD-s megjelenítőn a nem HD adásnál is a T-vel! Erről ennyit..

Everybody lies.

(#47) hackeeeee válasza Barthezz2 (#46) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Ezt próbálom elmagyarázni, hogy előfordulhat az, hogy több városban különbségek vannak, dehát hiábamagyarázom...

Véleményem szubjektív...

(#48) quby válasza hackeeeee (#36) üzenetére

quby
(őstag)

"....Szal ha 1 szolgátatás valahol jó, az nem jelenti azt, hogy pár várossal arrébb ugyanúgy tökéletes és tök jó....."

Ez igy igaz a T-re is. Anyósoméknál használhatatlan. Még csak megközelitöleg sem tudják a szerzödésben foglaltakat teljesiteni net ügyben, pedig a város "frekventált" részében laknak. Nem néztem ti melyik részén vagytok az országnak de keletmagyarországon (debrecen nyíregyháza tuti) a digi kiépiti a hálózatát, és amikor már ott van az optika a lakásod elött akkor igényelheti a saját villanyórát a helyi szolgáltatótol (mert ugye kell neki áram) aki 4 hónap után jön (errefelé eon) ezért vársz a szolgálatásra. Níregyházán egy lakótelepet kivéve (ahol van sok szolgáltató) nem nagyon érdemes mást választani. Nekem a netem jupíszíí de mostanában nagyon szar és 30/2 -ért majdnem 6k-t fizetek ami valójában 10/1, míg anyám 60 csat+80/30-as net + tel 3k-ért :F Nálam csak júpíszí van... :( :((

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#49) Barthezz2 válasza hackeeeee (#47) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Mondjuk a Tv minőségében nem nagyon hiszem, mert vagy van normális vétel, vagy nem(ja jut eszembe, a T mpeg4, a digi meg mpeg2, szóval ja.. :D ). Abban meg nem én vagyok az egyedüli ember, aki azt mondja, hogy a Digi rosszabb minőségben, mint a T. Meg lehet nézni a T hivatalos fórumán, hogy hányan váltottak ide Digi-ről, és mi a véleményük.
Az már más tészta, hogy a net, meg a többi hol milyen, de az most nem is tartozik ide :)

Everybody lies.

(#50) hackeeeee válasza quby (#48) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Nem is csak a digire értettem, globálisan az összes szolgáltatóra... :K Itt déli régió felé.. Ezen a részen itt jó a T, mint net, mint tv, mint telefon szinten.

Mellesleg ugyanez az optikás rendszer lesz a T-nél is, több városban már működik is. :K Mármint az, hogy lakásba húzzák hozzád az optikát.

@ Barthezz2: Ez mondjuk igaz. Mondjuk ezért is kell már mpeg4 tuneres tv-t venni...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.