Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz jerry311 #29 üzenetére

    Erősen túl van árazva, szerintem az csak tényleg azért van jelenleg hogy a nagyon burzsujoknak legyen mivel villogni, meg veszel egy olyat egy konzolgenerációnyi időt kihúzhatsz anélkül, hogy bármelyik játéknak a jövőben kevés legyen. Nyomathatod 4K-ban, de még lehet 8K-ban is, mert aki olyat vesz, annak lesz olyan TV/Monitor is hozzá, meg 4 izmos VGA.
    Szomszédom, hetente vehetne egyet :( De mondjuk az tényleg réteg...
    Na meg érdekelne - nyilván ezt nem tudjuk meg - mennyi lenne a minimum ára.

    (#31) Malibutomi : Azt nem mondom, hogy 5-6 generációt, nyilván nem, de minimum egynek lennie kell, ha egy cég nem olyan szorult helyzetben van mint most az AMD- a zöldeknek biztos nincs titkos projektjük -, hogy a jelenlegi processzorai kb olyan értékűek, mint a Cyrix-ok voltak az ezredfordulón. Az egyetlen reménye pedig az AM4, ami most úgy tűnik, hogy nagy dobás lesz - már az is csoda, hogy eddig nem krepáltak be.... mivel ahogyan írtad az Intelnél nem hülyék dolgoznak, így feltételezem, hogy számítottak, és mindig is számítanak arra ameddig a konkurens nem jelent csődöt, hogy esetleg előrukkol egy olyan CPU-val, aminél nekik lépni kell.

    Az idén váltottam platformot AMD-ről Intelre. AMD oldalról kaptam volna 8 magos 2012-2013-as fejlesztésű CPU-t félpénzen, mint a 6600K-m volt ami csak 4 magos, de húzás nélkül is szétalázza. Most meg 4,6 GHz-en jár 3,5 GHz helyett. Ha az AMD tényleg hozza azt amit demóztak, akkor legalább versenyben maradnak, de én már nem megyek vissza hozzájuk, még VGA téren is lecseréltem őket NVIDIA GTX 1060-ra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák