Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz westlake #9 üzenetére

    Szerintem is tulzas....kicsit most igergettek meg minden, aztan amikor majd jonnek a tesztek akkor lesz a magyarazkodas...a win10 utemezoje..a DX12...a Pista bacsi traktorjan a gumi kopasa....a nap allasa...stb.

    Nem hiszek egy szavukat sem amig nem latok teszteket, alaplapokat, bug mentes lapkakeszletet. Egyszer mar beleugrottam a hulye marketingjukbe es csak pislogtam hogy az alap i3-2100 arcon kopte az en 4.2 GHz-re rantott hatmagos talicskamat (FX-6100).

    Az igergetesek jok, a kabare megvolt...Abu mester is elovette a josgombjet..indul a hype vonat.....Januar/Februarban meg a tesztek....

    Ha minden OK lesz es hozza amit kell, en lecserelem a 6700K-mat...csak ne legyen megint egy csomo szar mint az FX.

    (#19) csatahajós: lehet azert volt fixen 3.4 GHz mert ha turbo ON lett volna akkor az is be csocsalta volna a 140 W-ot. Szamomra hianyzik egy c/c teszt, mert OK hogy ahol dolgozik a 16 szal ott rendben van, de mi a helyzet az 1-2 vagy 3 szalas programoknal? A 8 magos talicska is szepen mutat Cinebench15-ben multiban...de olyan jatekokban ahol a 2-3 szal a fontos ott egy ivy i3 elott is kepes leterdelni.

    [ Szerkesztve ]

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák