Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz #64791808 #33 üzenetére

    Ez tény, a Clevo anyagminőségben maximum középosztály. Maximum. A Clevonál a testre szabhatóság a csúcs, nagyon jól szerelhetőek általában, és jó árban vannak.

    igy van, en is ezt tapasztaltam. nem rossz kis gep, meg direkt olyat kerestem, ami nem BGA/forrasztott, bar, mint kiderult, sokra azzal sem megyek, mert pl a GTX 960M helyett egy 1060/70 (akar Max-Q)-val meg boven ellennek vele, de nem fer bele. :(
    mindegy, elso sajat laposom, legkozelebb majd jobban utanajarok.

    kijelzo 3x volt cserelve, elso pixelhiba miatt (garin belul), masodszor ilyen lilas/rozsaszines csikozodastol (lehet, h szalagkabel is benne volt, nem tudom, szinten gari), a harmadik mar full pink filter volt, az mar gariidon kivul. annal meg hulyen is raktak vissza a felso takaro keretet, mert eltortek, raktak ra masikat, de a jobb also sarokban pupos, gondolom valami csavar rosszul van meghuzva.

    hutese az rendben van, bar az m2 SSD tud forro lenni, valamint a portok minosegetol sem vagyok elajulva, toltoportnak ilyen ropogo hangja van mar egy ideje, amikor toltore teszem, vagy leveszem, ahogy a HDMI portnak is volt valami gondja, szoftveres, v hardveres, nem tudom, mert egy bo honapig doglott volt, nem ment rola semmi. vagy, ha igen, akkor meg a belso monitort tiltotta le, mint ha nem letezett volna. zsanerja sem valami atom combos, tobbet vartam volna.

    valamint ez a gumirozott szeru bevonat is eleg massziv ujjlenyomat/zsir/por gyujto, a tapipadrol meg par honap utan elkezdett lekopni a felso reteg, mint ha csak kesheggyel nekialltam volna kapargatni. szimplan attol, h pihentettem rajta idonkent a kezem/nagy ritkan hasznaltam, lol. meg jo, h amikor masodszor csereltettem a kijelzot, kertem ujrapasztazast, es megcsinaltak ingyen a kenest, plusz az also burkolatot, tapipaddal, akksival csereltek.
    ezert mindekepp le a kalappal! :C

    ha esetleg lesz valami szubnotim, akkor mindenkepp ilyen jellegut veszek, mint amit emlitettel pl HP-t. ha dupla ar, ha nem.
    melyik modell ez amugy?

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák