Hi​r​de​t​és

2018. január 22., hétfő

Gyorskeresés

(#1) [CsuCsu]

[CsuCsu]
(senior tag)

Bear Grylls kovetkezo epizod: hogyan csiszoljunk tuzet gyari hibas aksival.

(#2) QwErTy42

QwErTy42
(PH! addikt)

Szerintem elég csúnyán elverik a port az akksi beszállítóján.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#3) osztraksajt válasza [CsuCsu] (#1) üzenetére

osztraksajt
(őstag)

Hint: Simán csak használjuk... ;]

(#4) Dronte

Dronte
(fanatikus tag)

Egyébként ez nem az első alkalom. A dv6-os sorozat idején is volt egy hasonló blama, ami a modellek kifutása után kb 3-4 évvel derült ki :D

(#5) Dr. Romano válasza Dronte (#4) üzenetére

Dr. Romano
(PH! kedvence)

A dv6-osok chipsetje előbb melegedett szét mint hogy az akku robbant volna ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#6) hagel válasza [CsuCsu] (#1) üzenetére

hagel
(PH! nagyúr)

:C :C :C :DDD

Magyar BlackBerry Közösség - Magyar Channel-Surfer BBM Channel - C001A9A73

(#7) kromatika

kromatika
(PH! kedvence)

Ez elég komoly gáz

(#8) Qkackca válasza kromatika (#7) üzenetére

Qkackca
(fanatikus tag)

Akarod mondani tűz...ecske ;]

Az elmúlt pár évben több ilyesmi eset is volt hogy hp meg akku problémák, náluk gyakoribb vagy csak nagyobb a visszhang mint más gyártóknál?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | Ballistix@aszekrénytetején

(#9) Polllen válasza Qkackca (#8) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

Ez beszállítói probléma. Azt viszont nem tudom, h a hp által előírt specifikáció vagy a beszállító tervezése a ludas.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) apatyas

apatyas
(Korrektor)

Ilyenkor merül fel a kérdés, hogy a laptopokon a töltő csatlakozó elég stabil-e standalone működésre, mert addig az akku áthidalta a kontakthibákat.. (nem tudom, csak felvetem)

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#11) Polllen válasza apatyas (#10) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

Ez régen nem volt tömeges probléma, a csatlakozók elég hosszan érintkeznek. Kb. akkor lehet kontakt hiba, ha kitöröd a csatlakozót.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12) Silenc3Hun válasza apatyas (#10) üzenetére

Silenc3Hun
(senior tag)
LOGOUT blog

Nagyon régóta használok laptopot (idén lesz kb 8. éve). Eddig szinte mindet úgy használtam asztalon, hogy ki volt véve az akksi és csak töltőről. Semmi problémájuk nem volt (és ez az alsó 100-120k-s kategória, nem a felső)

Xiaomi Redmi Note 4 EU (mido) | Xbox ONE | Xbox 360E | Dell Optiplex 7010: i5-3470/8GB

(#13) Csapo83

Csapo83
(fanatikus tag)

Sajna ezek a Lítium akkuk már nem nagyon tudják tartani a tempót az egyre erősebb hardverekkel és a vékonyítási elmebajal. Évek óta semmi érdemi haladás és egyre gyakrabban feszítik túl a húrt a gyártók. Be kéne látni hogy lassan itt a vége a lehetőségeknek és új irányba mozdulni...

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#14) kymera válasza [CsuCsu] (#1) üzenetére

kymera
(senior tag)

Kicsit lemaradtál , ő már rég előadta azt hogy hogyan kell Li-Ion akkuval tüzet gyújtani [link] :)

478,754,775,939,AM2 - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#15) GodGamer5 válasza kymera (#14) üzenetére

GodGamer5
(fanatikus tag)

:DD

Amúgy tragikus, hogy már nem lehet úgy hordozható eszközt venni, hogy ne kelljen félni, hogy felrobban a kezeim közt...

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

(#16) buvartacsko

buvartacsko
(PH! addikt)

ilyenkor hol van Hallador hogy jól megmondja hogy a HP az ultimate business machine ami mindennél jobb és komolyabb? :F

(#17) QwErTy42 válasza buvartacsko (#16) üzenetére

QwErTy42
(PH! addikt)

Mert nem az?! :P

Amúgy az akksikat nem a HP gyártja de még csak nem is ő tervezi, hanem veszi több beszállítótól.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#18) hallador válasza buvartacsko (#16) üzenetére

hallador
(PH! addikt)

Már mire gondoltál, hogy a HP van annyira korrekt, hogy ingyen cseréli az akkumulátort a kedvenc kis trollunk (ja magadra ismertél, bocs, :P ) apple márkája meg azért is pénzt kér hogy kicsesszen a felhasználóikkal, hogy egy 5-öd annyiba kerülő telefon akkumulátorért is pénzt kér, amit direkt cseszett el? Ja várj igen ehhez képest a leg-királyabb...

[ Debian Stretch; Fedora 26; Linux Mint Cinnamon]

(#19) Barnuss

Barnuss
(tag)

Hp-ék se már a régiek

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.