Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz tatararpad #28 üzenetére

    Lehetőség szerint ne mondjad. És nem kell hülyének nézni, értem amit mondasz. De nem tudom milyen rózsaszín felhőben úszó übergazdag helyen lehetsz. Mert azért hazánkban, hogy egy iskolában minden rendben legyen a gépekkel, az tündérmese kategória.

    (#29) sz.balazs.95: de különben miből élnének meg a HDD gyártók?

    Amúgy a régi SW tényleg nagy baj. AMD Athlon 64 x2, 1GB RAM, S3 unichrome, ez elég Office 2010-re, NETbeans 8.0.2-re, megy a legfrissebb Chrome, Firefox, satöbbi.
    Ehelyett mi volt? MSM messenger autostart, Openoffice 2 autostart, Avira 2013 mert az kell, IE6, Firefox 4.0, Netscape 7.2, Office 2003 konvertáló modul nélkül. Azt hittem ott kapok agyfaszt. És még mellé tetves lassú is volt.
    Meg volt rajta egy rakat 600 éves webszerkesztő, meg franctudjami, lejárt demok is. Az egész gépparkon.

    Meg amikor a tanár előadást tartott az XP-ről, agyondicsérte, ilyen stabil, olyan legjobb. Aztán kijelentette, hogy a legnagyobb baj vele, hogy Office 2003-nál újabbat nem futtat. :W
    Aztán kiderült, hogy neki kalóz van, sose frissítve, és nem használ vírusirtót, hanem mindig image-ből indítja az XP-t régi szoftverekkel otthon. Ez megmagyarázza miért lassú, miért nincsenek berögzült szokásai, mozdulatai, beállításai, meg hogy miért él tévhitekben. Mert azért sejtettem, hogy nem képzelem itthon a 2010-et az XP-n.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák