Új hozzászólás Aktív témák

  • Robitrix

    senior tag

    válasz M@cika #13 üzenetére

    apróbb technikai probléma, hogy ma már sok 100-150 gb-os játék van. Amelyet elég nehéz volna optikai lemezen terjeszteni és telepíteni. ráadásul havonta frissítik őket pár 10 GB-tal. :) Szóval mire eljutna hozzád adathordozón a játék már féltucat frissítéssel amúgy is el van avulva és mindenképpen telepítés után úgy kéne kezdened, hogy ráfrissítesz vagy 50 GB-ot.
    Így jártam a SW battlefornt II-vel is tavaly. (egy 2017-es jéték) megvettem dobozos változatban volt vagy 60-65 GB a telepítő készlet úgy 8 darab duplarétegű DVD Csak szart se ért az egéz, mert olyan elavult volt a dobozban levő verzió, hogy már fel se engedte telepíteni az origin fiók. (szürke volt az offline telepítés lehetőség) így simán le kellett tölteni a játékhoz vagy 94 GB-ot e netről és csak a dobozban levő kulcsot használtam fel aktiváláshoz. Ha csak kulcsot veszek akkor lett volna vagy 2000 forinttal olcsóban. :) van egy szép szines dobozom, ami semmit nem ér gyakorlatilag csak a benne levő kulcs a lényeg. :)

Új hozzászólás Aktív témák