Új hozzászólás Aktív témák

  • turbokappa

    senior tag

    válasz schawo #22 üzenetére

    Nem érzed ironikusnak, hogy a ph-n sírnak mert az intel rákényszerít a fejlesztésre. Az Amd pont ugyanezt marketingeli. Az userek meg egymást tüzelik fel, lakomát csapnak az intel porhüvelye felett.A kéjes mámorban egy utolsót kell rúgni az intel cafatjaiba, midőn leváltjuk a kékeket, és piros harci vonalakat festünk az arcunkra egyre mélyebbre kerülünk a fejlesztési kényszer mocsarába.
    Most nincs ki megálljt parancsoljon hiszen örömtáncot járunk , hogy győztünk,veled vagyunk AMD!!!
    Én meg rezzenéstelen arcal figyelem az őrületet, nem érzek kényszert hogy 3000 ryzent kelljen vennem, meg vagyok elégedve a nyomorúlt 8700-el,az agyonpachelt,a sebezhetőség miatt kiherélt már nem 12 szálas mert szerencsétlennek a másik 6 szálát elvették, kiírtották és sóval behintették.
    Leszegett fejjel szégyenkezve hogy nekem csak egy 6 magis 6 szálas elárvult zabigyerekem van, akit nagyon drágán vettem...de mégis csak az enyém...zokogom belűl , némán összeszorított fogakkal és hallgatom az AMD marketingeseit hogy mi a jövőnek fejlesztünk.....Intel...Amd én szeretlek bennetek....ne bántsatok.

    [ Szerkesztve ]

    A semmiért vállalom a felelősséget!

Új hozzászólás Aktív témák