Új hozzászólás Aktív témák

  • pintermiki

    csendes tag

    Én tudjátok mit nem értek? Hogy itt a Mobilarénán a szerkesztők miért védik így a Hawvájt. Mert az látszik, hogy a kezükben vannak, ódákat zengenek a telefonról, kimennek látogatóba stb... A jelen helyzetben az 50-es évek amerikáját éljük! ki kém és ki nem! Mi a Nato tagjai vagyunk, tehát mindenki aki kínai technológiát istenít, vagy ajánl másoknak KÉM! Én már karácsonykor felháborodtam, hogy miért mernek huawei telefont ajánlani, volt rálátásom bizonyos dolgokra nemzetbiztonsági szinten, akkor persze az oldal vezetői leugattak! Tessék! most itt is az ügy! Kíváncsi vagyok, hogy ezután hűek maradnak-e a hazájukhoz és a Nato-hoz, vagy éppen kínai érdekeket szolgálnak ki a tesztjeikben! És ez nagyon komoly kérdés! Amikor a terrorizmus már nem abból áll, hogy leromboljuk az infrastruktúrát, meg embereket ölünk, hanem abból, hogy letelepedési kötvénnyel és cégeken keresztül bejuttatjuk a jól képzett, iskolázott, felső körökhöz tartozó kémeinket egyes országokba, ahol belülről rombolhatnak, bomlaszthatnak, ellenőrizhetnek, akkor felmerül a kérdés, hogy aki ezekkel kapcsolatot tart, melyik oldalon áll is! Mert ha Kína fejleszt hálózatot itthon, akkor ő ellenőrzi és annak beláthatatlan következményei lehetnek! Aki pedig ezt a céget támogatja, azt mondja róluk, hogy innovatívak, meg csak ők fejlesztettek az elmúlt időszakban és sír azon, hogy a botránnyal kell foglalkozni, nem pedig jó cikkeket írni a telefonjaikról, az vajon melyik oldalon áll?

Új hozzászólás Aktív témák