Hirdetés

2019. március 25., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Micsurin

Micsurin
(PH! kedvence)

Biztos én vagyok szőr száll hasógató de egy Ph!-s cikkben ha már egeret ajánlotok igazán lehetne egy szenzort megjelölni a gyönyörű marketing számok helyett, amik sokszor a gyakorlatban teljesen irrelevánsak. (DPI és társai...) :)

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#2) Viktor77

Viktor77
(Jómunkásember)

Mindkét Ryzen proci linkje a 2200G-re mutat.

Some people move on, but not us ... not us

(#3) beers

beers
(őstag)

Kínjukban már nem tudják, hogy mennyit merjenek kérni a perifériákért! :(((

M&N

(#4) jedis válasza Viktor77 (#2) üzenetére

jedis
(senior tag)

Mindhárom ! :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#5) jedis

jedis
(senior tag)

Jó árban vannak ezek a Ryzen procik, én kb. két hónapja vettem használtan 30-ért egy 1400-ast még bőven garival. Aztán múlt héten láttam fent megint a HA-n, csak most 25-ért egyet. Nohh mondom azt se hagyom ott, majd jó lesz valamire ! :K :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#6) Akula

Akula
(senior tag)

Ahol nincs leírva, hogy a monitor milyen panelt kapott, az gondolom nem IPS.

élj a mának, YOLO!

(#7) pusszycat válasza jedis (#5) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Én az okosórákat gyűjtöm. :D

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#8) osztraksajt

osztraksajt
(őstag)

Jó-jó, de hol vannak a remek ajánlatok? ;]

(#9) hypno skate

hypno skate
(fanatikus tag)

A 2400G linkje hibás. A 2200G-re mutat.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#10) batorcickany

batorcickany
(újonc)

Sziasztok

Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy az itthoni akciók nem minden esetben hagynak több pénzt a zsebetekben. Érdemes hosszabb ideig követni egy-egy termék árát az adott áruházban mielőtt megvesszük.
Egy példa a részemről:

Kinézett alaplap: Asus Prime Z390-P

Ára 2018.12.29-én : 44626 HUF
Ára akciósan ugyanott 2019.01.12-én: 47489 HUF

Ha nem figyelünk oda egy közepes konfiguráción 10-20k-t is bukhatunk egyik hétről a másikra.

(#11) kakuk.tamas válasza batorcickany (#10) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

Ezt eddig is tudtuk.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#12) Amazonas válasza batorcickany (#10) üzenetére

Amazonas
(senior tag)

Nemcsak egy adott áruházban érdemes követni, hanem több helyen is.

(#13) latis88

latis88
(lelkes újonc)

Azért elég húzós egy ára van ennek a pocnak akármennyire is csilivili.

Üdv, Atis. 30/9948849

(#14) jerry311

jerry311
(PH! nagyúr)

Dell U2718Q

178 399 Ft???
Azt hogy? Legolcsóbb amit errefelé láttam ebből az is legalább 600 GBP.

https://www.facebook.com/RailwayRelay/ - League of Legends: spambox

(#15) batorcickany

batorcickany
(újonc)

Ha egy szakmai oldal leírja, hogy akciós akkor amikor drágább mint előtte volt néhány nappal lesznek akik azonnal meg is rendelik.

(#16) b.

b.
(PH! nagyúr)

jó és színes összefoglaló volt, tetszett! A Samsung monitor elég jó vétel ennyiért !

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#17) dagonya válasza batorcickany (#15) üzenetére

dagonya
(kvázi-tag)

ez nem szakmai oldal. ez egy digitális reklám szórólap.

(#18) Piftuka válasza Micsurin (#1) üzenetére

Piftuka
(PH! addikt)

Teljesen jogos észrevétel.

Egyébként a Steelseries saját "TrueMove 3" szenzorát kapta, ami a Pixart PWCM3360 átlaluk "finomhangolt" változata.

A kapcsolók eredete rejtély, ám 60 millió kattintásra hitelesítette őket a Steelseries. :) Khmm....

Legyetek mindig tudatos fogyasztók! Hasznos olvasnivaló a témában: www.tudatosfogyaszto.hu / www.fogyasztoklapja.hu / www.magyarefk.hu / http://fogyasztovedelem.kormany.hu / http://www.gvh.hu/fogyasztoknak / http://homar.blog.hu /

(#19) Cefet

Cefet
(fanatikus tag)

40-ért egér, 100-ért fejhallgató, az minden, csak nem "remek" ajánlat...

(#20) Aprósólyom válasza Cefet (#19) üzenetére

Aprósólyom
(őstag)

Ha ajánlja egy potenciális vásárlónak ezeket a drágaságokat a steelseries és azt megveszik, akkor az a gyártónak jó. :DDD
Így lesz belőle jó ajánlat.

(#21) d@vee válasza jedis (#5) üzenetére

d@vee
(fanatikus tag)

Én pár napja vettem egy Ryzen 5 1600X-et 44-ért teljesen újonnan.
Húsz ropival drágább a 2600X? Annyit nem ér szerintem, erőben pedig pár százalék a különbség.

"Kétségtelen, hogy kemény vagy. Amikor leérsz a terembe, megdöglenek a kismacskák és vér folyik a falból akkor is, ha lány vagy. Az edzést pedig nem neked kell bírni, hanem a gépeknek"

(#22) sheep

sheep
(PH! addikt)

Dell U2718Q van a melóhelyen, nemrég kaptuk őket. Jók a színek, jó a felbontás, otthonra el is fogadnám, de 1080p-ben használjuk mert a lenovo T470 amire rá van kötve nem bírja :)
Hiába mondtuk hogy inkább vegyenek full hd monitort harmad pénzért, biztos valahonnan tudtak olcsóbban szerezni egy raklappal.
na mindegy, csak így eszembe jutott a cikkről.

[ Szerkesztve ]

Azért nem jó medvével beszélgetni mert gyakran félbeszakít

(#23) ZooLLeR

ZooLLeR
(tag)

A 2. oldalon lévő mindhárom AMD proci linkje a 2200-aséra mutat.

Szerk.: Lassú voltam :)

[ Szerkesztve ]

Az élet rövid, de ha elcseszed mégrövidebb. Privátra illik válaszolni.

(#24) nullpoint válasza ZooLLeR (#23) üzenetére

nullpoint
(senior tag)

A második és harmadik procinál két-két link van.

Ha az AMD linkre mész akkor bejön a megfelelő termék, ha a proci tipusra mész akkor meg a 2200g linkje jön be.

Azt nem tudom ez mire jó :D

(#25) ZooLLeR válasza nullpoint (#24) üzenetére

ZooLLeR
(tag)

Igazad van.

Fura ez így :DD

Az élet rövid, de ha elcseszed mégrövidebb. Privátra illik válaszolni.

(#26) Candy válasza sheep (#22) üzenetére

Candy
(lelkes újonc)

Ez a 4k bullshit még csodásabb, mint a gamerbullshit, de legalább lassan ittvan a 8k is. Kifejezetten fantasztikus az egészben, hogy 4k nagyjából öt éve van, viszont a hardverek kilencven százalékán még mindig csak hdmi 1.4 található, ami 30hz-re elég, amivel viszont folyamatos a szinkronizációs issú filmek alatt.

Egyébként mikor változott meg úgy a világ, hogy egy belépő szintű alapgépet kábé 150k összerakni? Nem nagyon követem a piacot, de erős nonszensznek tűnik, hogy egy alapszintű processzor, vagy éppen videokártya 30-40k...

wunderbike.postr.hu

(#27) Viktor77 válasza Candy (#26) üzenetére

Viktor77
(Jómunkásember)

Alapszintű proci 17K (Athlon 200GE), van benne IGP. De ha jobb kell, akkor 2400G (45K), ez nem alapszintű proci+alapszintű VGA.
Nem tudom a 150K hogy jött ki.

[ Szerkesztve ]

(#28) Doki42 válasza Viktor77 (#27) üzenetére

Doki42
(fanatikus tag)

+1🤔😎
Kb. 90e.

(#29) Dark Archon válasza Candy (#26) üzenetére

Dark Archon
(PH! addikt)

Az idő megszépíti az emlékeket, mi? Ezt 2014-ben raktam össze irodai gépnek:

S még VGA nincs benne, de, ha úgy vesszük, hogy a Win-t megoldjuk okosba, akkor azt vehetjük VGA-nak. A lényeg, hogy 5 éve is 200k volt egy értelmes gép, de inkább 250k.

Dark Archon | i5-8600 - GTX 1060 - 16Gb - Windows 10 x64 | BF4: DarkArchonHUN

(#30) Banano

Banano
(kvázi-tag)

Azaz rgb haziko..* szivarvany szmajli*

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#31) [CS]Blade2

[CS]Blade2
(PH! addikt)

2015. nov. 30.
netezős, pötyögős gép: ház+táp, lap+cpu,igp+ram:
Asrock H81M-HDS R2.0 alaplap 12+24 hó gar. 13 196 Ft
Intel Celeron G1820 processzor 12+24 hó gar. 9 776 Ft
Kingston 4GB DDR3 1866MHz HyperX Fury Black HX318C10FB/4 memória 12+24 hó gar. 6 359 Ft
Super Flower 350W SF-350P14HE tápegység 12+48 hó gar. 12 266 Ft
Zalman ZM-T4 számítógép ház 12 hó gar. 7 392 Ft

48 989 Ft

HDD volt, de akkoriban 10K-ért volt 500GB-s. 60K-ba befért.

Most 17K a lap, 15K a legkisebb cerka, 4GB DDR4 9,5K, bequiet 350-es táp 15,8, ugyanez a ház 8,5K
-----
65 800 Ft
+120GB noname SSD 7K
72 800

Egy jó +20-35%-ot drágult 3 év alatt csak a belépő asztali.

A középkategória durvább, a felső pedig még durvább, pláne, ha VGA is kell.

(#32) yarsley válasza [CS]Blade2 (#31) üzenetére

yarsley
(fanatikus tag)

Valószínűleg ez se volt túl jó hatással az árakra...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#33) Banano válasza [CS]Blade2 (#31) üzenetére

Banano
(kvázi-tag)

Fizetesek is nottek.

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#34) osztraksajt válasza yarsley (#32) üzenetére

osztraksajt
(őstag)

És akkor még nem is a HUF->USD grafikont nézted....

(#35) yarsley válasza osztraksajt (#34) üzenetére

yarsley
(fanatikus tag)

Direkt nem azt néztem, mert a dollár elég durván hullámzott az elmúlt pár évben. Mondjuk ez csak tipp a részemről, de a helyi nagykereskedők €-ban kapják a számlát, nem?

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#36) _Atesz válasza Dark Archon (#29) üzenetére

_Atesz
(őstag)

Irodai gépbe minek h87 lap, illetve külön proci hűtő? A gyári hűtő is bőven elég egy i3-nak..

[ Szerkesztve ]

(#37) jedis

jedis
(senior tag)

Régi szép idők, mikor még 60-ból össze lehetett rakni egy alap net-ezős gépet. A minap az egyik nevesebb bolt "gépösszerakójában" összeollózgattam egyet, igaz nagyon spórolósan, de nem "nóném" cuccokból, és a végén kicsit ledöbbentem. 100 rongyot súrolta alulról. :U

(#38) Viktor77 válasza jedis (#37) üzenetére

Viktor77
(Jómunkásember)

Alaplap
1 x ASROCK A320M-HDV R3.0
16 190 Ft

1 x AMD Athlon 200GE 3.20GHz AM4 BOX AMD hűtő ve…
17 390 Ft

1 x PATRIOT 4GB Signature Line DDR4 2666MHz CL19 P…
10 290 Ft

1 x TOSHIBA Desktop 1TB 3.5" 7200rpm 32MB SATA3 DT…
12 390 Ft

1 x AIO Bohemian II fekete
5 890 Ft

1 x CHIEFTEC APB-400B8 400W OEM
8 790 Ft

1 x GENIUS KM-130 USB fekete magyar
3 390 Ft

74330Ft, netezésre bőven elég, még némi régebbi játékot is megenged.

(#39) -RARA- válasza jedis (#37) üzenetére

-RARA-
(senior tag)

Nálunk egy alap netezős ma is 59.990 ;)

MSI sAM4 A320M PRO-VD/S
AMD A6-9500 - 3,5GHz
120GB Kingston SSD
4GB DDR4 RAM 2133
400W Táp NBase stb...
ATX Ház Kolink stb..
(DVD író nélkül)

[ Szerkesztve ]

A 7. napon a mindenható megteremté az embert. A 8. napon az ember megteremté a mindenható Google-t.

(#40) eszterencs válasza Viktor77 (#2) üzenetére

eszterencs
(HÁZIGAZDA)

Ááá, elnézést, és köszi mindenkinek, aki jelezte! :R Javítottuk, és bocs, hogy csak most.

(#41) J.J. András

J.J. András
(őstag)

bluetooth és nem bleutooth az a 10W RMS (nem kellene zárójelbe írni, mert ez az RMS szerint leadott 10W) a Trust asztali hangszóró részben....

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#42) Kajt

Kajt
(tag)

A Trust Lino bluetooth soundbar gyanus volt nekem, nem veletlenul. Ugyan ilyenem van Blaupunkt -ban.
Ajandekba lehetett kerni irodai felszereles rendelesnel (Belgium). Amugy rakeresve van maskent is :D

Amugy nem rossz, meglepoen jol szol. Egy ilyenrol megy az irodaban napi 6-8 oraban a radio. USB csatlakozasnal PC-re megy a zene is persze, nem csak tolti. Otthon filmezesnel jol jon. Ugyesen elhelyezve jobban szol mint a TV-k nagyresze. Egy idegesito tulajdonsaga van, hogy bluetooth kapcsolatnal villog a kek led oldalt mikor szol... projektornal sotet szobaban tud idegesito lenni de egyszeruen orvosolhato (le kell ragasztani).

[ Szerkesztve ]

(#43) Viktor77 válasza Kajt (#42) üzenetére

Viktor77
(Jómunkásember)

Tudtommal a Trust nem gyárt semmit, cimkéz. Így nem nehéz megtalálni minden termékük kínai megfelelőjét. :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.