Hirdetés

2019. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Ok, akkor ma este ki fogom próbálni! Úgy 3-4 havonta kap egy esélyt úgyis az EDGE -már harmadik éve. :DDD

(#2) #74018560

(törölt tag)

Hogy ér ez meg a MSFT-nak? :F

(#3) Aweriot válasza #74018560 (#2) üzenetére

Aweriot
(PH! kedvence)

Kellett a feture listára.

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#4) gergejly

gergejly
(fanatikus tag)

Sok reklám lassítja be a böngészést... így hasítani fog az edge a legtöbb eszközön

nyugi, csak addig fórumozok, amíg őstag leszek!

(#5) laceszgamer válasza #74018560 (#2) üzenetére

laceszgamer
(PH! addikt)

Van amit átenged... nyilván nem szívességből tették white list-re az adott reklámokat. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) malnabokor válasza laceszgamer (#5) üzenetére

malnabokor
(senior tag)

Van lehetőség, hogy a “nem tolakodó reklámokat” is tiltsa.

Amúgy iPad-en egész használható, ez az elsődleges böngészőm, Androidon is béta tesztelem, de ott még a Chrome jobban bejön.

(Érdekes, hogy a prohardver lapcsalád whitelist-en van itt az Edge-n belül, valamint nincs aktiválva Safariba beépülő reklámblokkolóm, mégis itt a lapcsaládon a felső széles hirdetés nem jelenik meg, csak nagy fehérség van.)

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#7) Dtomka válasza Fred23 (#1) üzenetére

Dtomka
(PH! addikt)

Elég sok ideig firefoxot használtam. Majd jött a win 10, és akkor edge-re váltottam...pár hónapja ismét a firefoxot használom, mert adguard és adblock nélkül manapság böngészni....

De örülök, hogy fejlődik az Edge, remélem az asztali változatokba is benne lesz és ki tudja 1 napon visszatérek, mert nem rossz sőt, 1-re jobb!

[ Szerkesztve ]

(#8) Fred23 válasza Dtomka (#7) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Így mobilon most egész elviselhető lett, de azért az Opera jobb és gyorsabb!

(#9) tlac válasza Dtomka (#7) üzenetére

tlac
(PH! nagyúr)

win10-es edge-re is van adblock plus, meg ublock origin is

(#10) Somatom

Somatom
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nekem nem áll össze ez a hír. A króm az egy fém, amivel fényes felületet lehet kreálni. Az Edge a Samsung telók kijelzőinek hajlított felületrésze. Ez a "Microsoft" talán vmi noname fejlesztő lehet. De, hogy jönnek ezek egymáshoz? Egyedül a Firefox világos. Az egy böngésző. ;]

[ Szerkesztve ]

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a #79335424 "Nick" alatt olvasható.

(#11) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

Mi lesz így a Ph!-val, ha már os-szinten lesznek reklámblokkolók? Aki komolyan akarja használni az oldalt, az használjon linuxot, OSX-et? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#12) Purple_46 válasza macilaci78 (#11) üzenetére

Purple_46
(kvázi-tag)

Előfordulhat... :U

Scientia mea – adiutor meus (Tudásom az én segítőm)

(#13) the dealer

the dealer
(fanatikus tag)

Reménykedtem, hogy valami számomra relevánsat fogok olvasni, de mivel win telóm van, megint csak fölöslegesen kattintottam. :W

Real life is just a hobby.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.