Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz hcl #29 üzenetére

    persze, hogy nem csak ezekre hasznalatos, de ez ket igen nepszeru elfoglaltsag, amire pont nem kepes
    emellett persze igaz, hogy sokminden mas megoldhato (es legalabb ugyanannyi nem), de csodara es villamgyors mukodesre senki ne szamitson csak azert, mert masik rendszer van a gepen (a rendszer jelentossege e teren eleg halovany)

    a 10 eves gepet pedig azert irtam, mert kicsit felemas a cikk: amikor azt kell megmutatni, milyen lassu a windoze, akkor win98, win2k, meg ezekkel egy koru gep van, amikor azt, hogy mi minden telepul a linuxra, akkor hasonloak, talan picivel ujabbak, amikor meg azt, hogy milyen gyoirs a linux, akkor dual core atom, meg 4GB ram
    azert a viccelodest se vigyuk mar tulzasba

    p.s.: pontosan tudom amugy mire elegendoek ezek a gepek, van itthon peldaul P1 (166MMX 96MB RAM) debian-nal, P3 (2x450 klamath, 1GB RAM) gentoo-val, illetve par egyeb, amiken egymas mellett (alatt/folott vm-ben) fut mindket rendszer, raadasul a p1-est anno meg win 3.11-el kezdtem hasznalni (majd win95, win98, aztan par ev szunet, s mikor ujra eloszedtem, akkor kapott linux-ot)

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák