Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Stauffenberg #6 üzenetére

    Igazából nekem már a kicsit felesleges XT4 is ide tartozik a vlogger kijelzőjével, sürgősen ki kellett adni, mert Olimpia, aztán közbejött a vírus, és nem tudnak eladni eleget, kell a nyitás más piacok felé. Csak kérdés, hogy a Fujinak van-e elég erőforrása vinni ezt is és a klasszikus vonalat is. T40 nem nagyon lesz egyelőre, jövő tavaszig elvileg már csak az E4 jön (középkategóriába legalábbis), utána meg H2 majd valamikor gondolom.

    Ráadásul a most 2 éves T3-ra alig adtak ki valamit kaizenben, mert mindig volt valami kifogás. Kellenek a Pro3 eladások, azért nem kapja még meg. Aztán kellenek a T4 eladások, azért nem. Aztán majd jövőre a H2 eladások kellenek és azért nem? Közben meg már 3-4 éves gépnél lassan mondhatják, hogy milyen régi, nem adnak már rá semmit. Persze most jött új fw, amiben javult az AF teljesítmény. Pont az, amivel semmi bajom nem volt eddig sem. Nyilván jobb a -6EV, de eddig sem ütköztem korlátokba a jelenlegivel. Bezzeg egy rakás funkciót megkaphatna, mert ugyanaz a processzor, mit a Pro3 mondjuk, de azt már nem adják.
    Még az E3-ban van némi reménységem, de ha az is ilyen hülye szelfi kijelzővel jön, akkor nem nagyon veszek új Fuji vázat, mert nem lesz mit.

    Dr. Akula: Nem WR ha jól tudom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák