Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz #16820480 #34 üzenetére

    Hát ugye, egyéni preferenciák. Én sokat mozgok természetben és egy szigetelt váz elég nagy biztonságot ad. Ahogy nem szeretem a túl apró, markolat nélküli vázakat, egyszerűen nem kényelmesek számomra, pedig próbáltam már többet is. Ez nem azt jelenti, hogy azokkal nem lehet fényképezni, hanem csak azt, hogy ész szeretem, ha van mibe kapaszkodni, már kicsi objektívnél is.
    Az IBIS egyáltalán nem hátrány. Ha nem tetszik kikapcsolod, és akkor nem ficánkol a szenzor, de anélkül nem tudnék kitartani 150mm-en 1/13 záridőt, bármennyire is pro vagyok. J

    „APS-C fronton nincs konkurenciájuk” – ebben van valami, pedig a Nikon Z50-ben lenne potenciál, de az üdvösséghez kellene a képstab és hogy legyen mit feltekerni rá. Ebből a két problémából a másodikat érzem súlyosabbnak, mivel azt lehet csak lassanként pótolni, míg egy új vázat megtervezni nem olyan nagy kunszt, mint egy teljes objektívparkot.

    arn: bocsi, de ezt most nem értem ennyire, bár sejtem, hogy valami trollkodás lehet (akkor mondjuk értem, csaknem értek vele egyet). ;)

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák