Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Juhaszatti #49 üzenetére

    A valóság mindig mást mutat. Papíron nagyon szépen fest, ha a userek meg egészen mást mondanak a topikban. És pedig ez jellemző a legtöbb Samu topikra. Érdekes hogy a PH teszten nem ez jött ki.
    Samut eszembe nem jutna hogy vegyek az biztos. És ez pont a szoftver miatt mondom. A beszélgetési idő meg azért ilyen jó mert egy kalap kaki a Samuk térereje.
    Akkor inkább iPhone.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Juhaszatti #51 üzenetére

    Ilyen alapon egyik márka teloját se mérd a másikhoz, mert mások a hardverek. A gsmarénás pontok nálam ott úsznak be amikor nem látod rajta egy telonak throttlingját. Vagy amikor kint egy meleg nyári napon videó közben szinte leáll a telo. Ugyanezt pl egy iPhonenál nem látod akkor se, ha pontban jóval alatta van.
    Az A72 topikban sem jellemző hogy az akkuidőre panaszkodnának.
    Mihez képest? Akkor tudnának véleményt mondani, ha a két telot egyszerre használnák. A legtöbb telohoz képest persze hogy jó. Érdekes hogy a PH tesztben mást írnak, mint a gsmarénán. És ugye az köztudott a Samukról, hogy nem egy térerő bajnokok ezáltal valszeg jobb a beszélgetési idő. És csak ezért pontozta fel az aréna. Mellesleg ez ugye rohadtul nem életszerű hogy bárki 32-40 órát beszéljen egyfolytában amíg le nem merül a telo. Net vagy videó vagy játék használat több órán keresztül már sokkal hihetőbb. Elég rendesen túlsúlyozza az aréna teszt ezt a részt. 99% biztos vagyok benne hogy a Realme akkuban elveri a Samut hétköznapi használatban.
    Jah és még valami nézd meg hogy milyen hsz-ra válaszoltam. És ugye mint írtam is: Ennyi pénzért akkor inkább S20 FE. Az tényleg jobb telo még ha gyengébb is akkuidőben.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák