Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • novinyul

    veterán

    válasz edward2 #146 üzenetére

    Ezen hibák elég érdekesek, bár lehet hogy nálad valóban jelentkeztek. Bár én nem használom a feloldó mintát, az ujjlenyomat olvasó baromi gyors és pontos. Mondjuk én az animációkat kilövöm, de lagg max. a Chrome-ba volt. Kamera meg azért fura mert ugyan ezt használja a GT2- Pro Oppo Find X5Pro, de pl. ennyire durva hibákat nem látok, láttam a képeken. A Oneplus 9Pro-m főkamerája jobb, de IMX766 elég jól teljesít. Én esetleg egy hibás kamerára gondolnék, sajnos benne lehet.

    Xiaomi 13T - Retro telefonok

  • Orgi

    addikt

    válasz edward2 #146 üzenetére

    Én nem használom a feloldó mintát, szerintem az ujjlenyomat kényelmesebb, így erről nem tudok nyilatkozni. Lagokat nem tapasztaltam, amúgy Mobilaréna tesztben ez szerepel:

    "megbízható sebességet szállít a tajvaniak 5G-s lapkaszéria. A 4 nm-es Dimensity 9000 konkrétan az androidos hardvertrónt fenyegeti, két 2,5 Ghz-es Cortex-A78 és hat 2 GHz-es Cortex-A55 processzormaggal, valamint a Mali-G68 MC4 GPU-val a Dimensity 920 5G pedig a középkategória megbízható harcosa, ügyesen balanszírozva a sebesség és a fogyasztás között. Nincs semmi akadás a 90 Hz-en futó Realme UI felületen és a legtöbb játék remekül fut – meg merem kockáztatni, hogy az Asphalt 9 az S22 Ultrán többször döccen meg."

    Kamerából a fényerővel egyet értek, én is írtam, kézzel egy mozdulat sötétíteni ugyan, de akkor is idegesítő (bugreportot indítottam róla különben). Amúgy a Mobilaréna teszt (fő)kamera része:

    "nagyon odapakol saját árkategóriájának. Remek dinamika, hajszálpontos expozíció, ügyes zajszűrés, kitűnő részletesség és nappal pontos színek. Este is csak azért sárgásabb a felvételek jellege, mert rátol a rendszer némi telítettséget, és ilyenkor azért egy P50 Pro egy picit részletesebb, de sebaj: így is minőségi, megbízható, albumkész a helyzet, éjjeli mód szükségessége nélkül."

    [ Szerkesztve ]

  • hallerlaller

    addikt

    válasz edward2 #146 üzenetére

    Nekem azért tűnt kicsit lassúnak mert 120hz-hez szokott már nagyon a szemem, ilyen recegések a térképben kimondottan nincs, nem csak azért akadozott mert telepített a háttérben?

    Furcsa, én pont a töltést vélem csalásnak, pontosan ugyanannyi idő alatt tölt fel mint a xiaomi 33w .

    Ah most voltunk kirándulni, próbáltam valami lepkét mindig homályos lett, asszony a realmevel meg simán meglőtte, ki.szott jó képeket csinál ez a teló véleményem szerint.

    Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

Új hozzászólás Aktív témák