• Teal'C és Sanyaboy2 értékelése egymásról

    Hirdetés: Note 10+ Uv ragasztós fólia és 2db gyári tok

    Teal'C pozitív értékelést adott Sanyaboy2 számára:

    Minden rendben ment részéről, én hibáztam a csomagfeladásnál egy kicsit. Ajánlom mint vevőt!

    Sanyaboy2 negatív értékelést adott Teal'C számára:

    Mikor kiderült megveszem a motyót, arra hivatkozott hogy nem tudja feladni mert elutazik -majd csak egy hét mulva,amikor hazajön. Mivel a FUTÁRSZOLGÁLAT-mégegyszer: FUTÁRSZOLGÁLAT csomagfelvevö helye nem esik utba neki . Oké.....Kértem hogy postázás elött küldjön képet a cuccról a dobozábol kivéve is, és irjon ha feladta. Képet nem küldött csak irt hogy feladta. POSTÁN . mégegyszer. POSTÁN . Ami minden utcasarkon van -kis tulzással.Úgyhogy se nem rugalmas se nem gyors. Föleg hogy 5 darab dobozos terméket vettem , de hogy spóroljon 50 ft ot a feladás dijból 3 egyforma terméket beletuszkolt egy dobozba .Magyarán 2 termék gyári dobozát kibaxta a picsába-meg se kérdezte hogy kell-e jó e igy-semmi. Igy nem tudom tovább adni-eladni . Erre azt irta hogy hát nekem nem kelett volna nem akartam az elején . Ja nem . de csomagba adta az 5 terméket ugymond nem adott el csak kettöt. Kifizettem ,erre rendezkedik kibacik az emberrel . Azzal jön nekem hogy ugyse akartam . Meg hogy ö engedett az árból. Hogy ez hogy jön ide nem tudom -nem tartottam pisztolyt a fejéhez.
    Szerencséjére a tokokkal amiröl nem küldött képet kérésemre sem - semmi baj . De ez a link ügymenet nem ér pozitivat. Föleg hogy még ö probált magas c-n hápogni nekem privátban mikor számon kértem. UGYHOGY EZ EGY NAGY NEGATIV -és le is tiltottam . Nem vagyok rá kiváncsi a jövöben és venni sem fogok töle semmit. Nem megbizható, link! Messzire kerülendö!!!!!

Aktív témák

Aktív témák