Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz b. #41 üzenetére

    Megértelek. :) A házimozi belépőszinten topik létrehozása részemről ezt a célt szolgálta volna. Egy jó 5.1-es térhangzás előállitása az igények és a magyar fizetések figyelembevételével... Csak megjelentek a nem hétköznapi megmondóemberek és rendet tettek a topikban. Soundbar-ok és az ilyen aktív hangfalak, az alkalmi zenehallgatásra és térhangzásra képes audióeszközök emlitése tiltva lett... Mostanra már több millás házimozi rendszerekről diskurálnak, mert a belépőszintek szerintük a felső kategóriában is jelen vannak. Szerintem meg házimozira az 5.1-es hangrendszer teljesen jó, és nem audiofil zenére akár egy ilyen Razer. Egyéb magas igények esetén van megfelelő topik, ha van sok-sok elköltendő pénzetek. :) Haladó házimozi és Hi-Fi hangrendszerek témában lehet nézelődni és kérdezni az adott topikokban. Nagyon jó kis tanácsokat tudnak ott osztani, és ha szükös lett hozzá a panelszobád... Akkor költözz át nagyobb lakásba vagy maradj a sztereónál. Mintha az nem foglalna el pont elég helyet... :) Tényleg én sem járok már oda, mert alig tudom megállni, hogy ne olvassak ott be némelyeknek ezért. Szerintem már nem ér meg ez többet, ahogyan ez a Razer sem... :)

Új hozzászólás Aktív témák