Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuu

    őstag

    válasz wolfman #37 üzenetére

    Mar reg nem jo mar most sem, mint peldaul regen a keresesi elozmenyeket is tarolta a motor rendesen, mar azt is reg megkurtitottak es sorolhatnam az egyeb dolgokat, amiket scriptek segitsegevel voltam kenytelen potolni az evek soran.

    Az a baj a googleval, hogy ugy akar ujitani, hogy kozben egy csomo jo dolgot szetcsesz a keresoben, vagy a gmailban stb.
    Kozben meg egyre jobban gyujtogeti az adatokat rolad, telefonszam a loginhoz es sorolhatnam es a legvicesebb az egeszben hogy nem egy ismerosom veszitette el pl igy a gmail accountjat, mert nem emlekezett a jelszora rendesen es harmadik alkalomra tiltottak es mivel telefonszamot valtoztatott a visszaellenorzes se mukodott.

    Szal hasrautve valtozgatnak es kozben nem is csinalnak arrol felmerest, hogy a user elegedett-e a valtozasokkal.

    [ Szerkesztve ]

  • viraga

    tag

    válasz wolfman #30 üzenetére

    Jaj, tényleg, az is. Ha a találatokat akarom szűkíteni akkor Keresőeszközök, Bármilyen nyelv - Magyar nyelvű oldalak. Erre van leggyakrabban szükségem, mert egy ideje irreleváns angol nyelvű oldalakat nagyon előre sorolva bekever a találatokba, és azt az oldalt, amire emlékszem hogy láttam anno, nem dobja még a találatlista 5-6-odik oldalán sem. Máig nem szoktam meg ezt a bárgyú rendszert, pedig milyen régen így van már... Ugyanez a gmail vagy bármelyik kijelentkezés... Ráviszed, vársz, kattintasz. Vagy kattintasz, lenyílik, kattintasz. Miért kell mindenben a FB-ot majmolni? Youtube-nál most dettó.

    Azt viszont nem értem, miért jobb ez érintős eszközökön? Ha tényleg az, elég durva, hogy egy több platformon jelenlévő cég, mint a gugli, kis apróságokkal hogy el tudja venni a kedvét az egyik "tábornak" az adott platform használatától, és átterelni egy másikra, úgy, h észre sem veszi.

Új hozzászólás Aktív témák