Új hozzászólás Aktív témák

  • PSti

    tag

    "Tehát kérdem én miért akarnak nekem/nekünk eladni egy 2009-es játékmenetet 2020-ban?"

    Nem tudnak újat kitalálni. Ráadásul gondolom 2009-ben bevált, a kiadó megnézte a számokat, akkor ez jó lesz most is.

    "Miért adják el évről évre ugyanazt a játékot sok esetben nulla újítással?"

    Mert megveszik. Akkor meg minek erőltesse meg magát? A kiadó ha látja a pénzt neki az elég.Ha lehetne havonta eladná ugyanazt a játékot, ha lenne rá kereslet.

    "Akkor mit is keres itt az (Xbox) S modell?"

    Egyrészt pénzért, másrészt ugyanazért mint ahogy a PC-ben is van mindent verő 3090 csodakártya, meg GT 1030 is, amin 2 fps-el megy a legújabb crysis. Ha tehetné persze mindenki megvenné a 3090-et, de nem teheti. Plussz vannak olyanok akik nem a legújabb játékokkal akarnak játszani, hanem bőven elvan régiekkel, arra meg nem kell a a 3090.

    Engem inkább az zavar, amit már részben te is írtál, hogy kötelező kiadni évente több játékot is. Pl. fifa sorozat, vagy akármi. Mintha nem jelenne meg 33423 játék egy évben kihalna az emberiség. Már annyira ki van tömve a bolt, hogy sokaknak már nem is az a gondjuk, hogy nem tudja megvenni a kártyát, hanem megvesz 234234 játékot, és akkor az a probléma, hogy már nincs ideje velük játszani. Hiszen amint befejez egyet, megjön 10 újabb. Vagy több. Miközben a kiadók meg állandóan arról sírnak, hogy egy játék micsoda nagy összegbe kerül. :)

Új hozzászólás Aktív témák