Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Gyuri27 #431 üzenetére

    nem most kellene venni, hanem folyamatosan és nem eladnia régebbi hardvereket, mivel azok folyamatosan felhasználhatóak további tesztekre.Most beruházni egy ryzen alá való komolyabb deszkára esetleg 2 ryzen procira, mondjuk egy 1700 x mneg egy 1600 vagy 1500 mit tudom én esetleg majd egy 1300. 3-5 évig használható komponens lenne, csak úgy mint egy 7700K esetleg mellé egy I5 és egy pentium...
    valamint szerintem nem 1000 ember rendelkezik prémium fiókkal,de tegyük fel hirdessen meg az oldal most egy egyszeri tagsági díjat, hátha lenne csak 100 ember ( köztük én is,)aki önkéntesen befizetnénk mondjuk további 5 K-t, hogy fejlődhessen az oldal tesztek szempontjából-. Úgy gondolom hogy 500 K ból futná egy ryzen és egy Intel konfigra mondjuk 2 -2 porcival,1-1 lappal. Gondolom ram táp stb adott.
    Valamint hagyjuk márt ezt keresztes háborút amit itt folytatsz, a teszt nem stimmel, 2600K nincs pariban egy 4790K val vagy hagy ott egy 7700k-t ez tény, nincs mit vitatkozni ezen, még ha te ezt úgy is gondolod...

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák