Új hozzászólás Aktív témák

  • --Tomee--

    csendes tag

    válasz dabadab #15 üzenetére

    Abszolut egyet ertek.
    Az arahoz kepest es ahhoz kepest hogy itt tervezik Cambridge-ben (sokaig kizarolag az UK ban is gyartottak, nekem vannak ilyen darabjaim is amin a made in UK felirat figyel) szerintem nagyon utos kis cucc ez, otthoni hasznalatra szinte premium minosegben. Ipari tanusitvany hianyaban is meguti a legtobb kovetelmenyt ahhoz is hogy az iparban hasznaljak, ahogy bizony hasznaljaik is eleg szeles korben, van olyan gyarto aki a PI kore epiti sajat ipari PLC platformjat.
    Szoval ez valoban egy tervezesi, figyelmetlensegbol szarmazo hiba lehet semmint szandekossag. Egy ilyen termeknek amin ennyi a csatlakozo, nagyon szeles kompatibilitasi skalat kell lefednie, valoszinuleg tesztek ezreit vegeztek igy is el, a teljesseg igenye nelkul, ami adodhat csak egyszeru idokeret hianybol is.
    Aki jartas a tesztelesben, netan tesztelmeletet is hallgatott / tanult mar, az poontosan tudja hogy lehetetlen lefedni minden tesztesetet.
    Ahogy tobben is irtak, ez konneyden kikerulheto, hasznaljon mindenki sima passziv low-cost kabelt es a problema megoldva.
    En szvsz nagyon orulok neki hogy ilyen hatalamas ugrast sikerult elerni mind processzorteljesitmenyben, mind memoriamennyisegben, mind USB verzioban (USB3), mind halozati savszelessegben, legyen az akar wifi (AC kompatibilitas!) vagy a nativan tamogatott, vegre nem USB HUB-on logo ethernet vezerlo, immar gigabites csatlakozassal. Felhivnam tovabba a figyelmet a 4K tamogatasra, es ami talan megfontosabb, mindezt akar egyszerre ket megjeleniton is elvezhetjuk.
    Nagyon is jo ajanlat mindez a tudas ez egy ilyen platformert 20kHUF koruli kezdoaron.

    [ Szerkesztve ]

    Tegnap is ma feküdtem le, de ma is holnap fogok!

Új hozzászólás Aktív témák