Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz janeszgol #39 üzenetére

    Jah, cseppeket… a youtube a tartalmak nagy reszeert szinte semmit se fizet. A tartalomgyartoknak kellene fizetni a felhasznalonak, a gyartonak meg a youtubenak a tarolasert. De…

    A google reklamrendszerenek resze a youtube, ingyen hasznaljak a felhasznalok adatait, amit utana mas rendszerekben tovabbertekesitenek… hol van ez penz? Termeszetesen a googlenel. A youtube nem egy onallo platform, mint ahogy a google szereti neha beallitani, csak a nyeresege mashol csapodik le. Betegre keresik magukat rajta, kulonben mar reg bezartak volna, mint az osszes tobbi nem nyereseges projektukkel teszik.

    Szoval ez a fajta reklammennyiseg es hogy tobbnyire ingyenes tartalmakert penzt kernek mas helyett, nekem nagyon nem ok. Csak nem eleg nekik a korabbi nyereseg, hanem meg tobb lovet akarnak. En regen birtam a googlet, de amiota megkerulhetetlenne tettek magukat, es mindenert penzt szednek, kerulom oket, ahol lehet. Az osszes termekuk csak user adat gyujtes, amit eladnak - en meg nem vagyok hajlando direktben penzzel is szponzoralni oket.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák