Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz bencze #20 üzenetére

    Totális politikai megfigyelésről beszélt itt valaki? (Bocs, csak gyorsan átfutottam.)
    Az viszont szerintem oldaltól függetlenül egy nagyon esélyes opció, hogy az aktuális hatalom a hazai politikai ellenfelei ellen is használja a titkosszolgálatot/lehallgatást. Mivel pedig a jelenlegi hatalom az átlagosnál sokkal erősebben dolgozik maffia módszerekkel, tippre ez a mentalitás nem áll meg ott, ahol a lehallgatásokról döntenek.
    Egyébként nem kell nagyon keresgélni, elég egy tucat vezető fideszes életútján végigmenni, pár tucat cikket elolvasni, videót megnézni, aztán döntsön mindenki arról, mit hisz: ezek az emberek megváltoztak az elmúlt pár évben, vagy nem?! Pintér Sándor, Rogán Antal, stb. Orbánék konkrétan leuralni akarják az országot szerintem, ehhez képest még a lopás is csak másodlagos. A szocik alatt is elfogult volt a közmédia, most viszont amit annak neveznek, már kabaré. Maga a tény, hogy ilyen szintű adásokat tolnak (parancsra), és 2/3-a van a kormánynak, cikibb a lakosságra nézve, mint rájuk.

    A törvényeken szerintem egyértelműen változtatni kéne. Kezdeném azzal, hogy ha bármilyen okból újságírót vagy politikust akarnak megfigyelni, azt tilos legyen olyasmivel tenni, mint a Pegasus. Küldjék utána random rendőr Bélát, béreljenek magánnyomozót, stb., az ügy lezárulta után pedig rögtön megismerhessék ellenzéki politikusok is a konkrétumokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák