Hirdetés

2018. szeptember 21., péntek

Gyorskeresés

(#1) VinoRosso

VinoRosso
(PH! addikt)

Én nagyon örülnék neki, de már az 1 PC portjáról is volt szó korábban, aztán abból se lett semmi. :(

(#2) Dexar007

Dexar007
(PH! kedvence)

Nem mindegy? 30 ezer manapsag mar egy hasznalt xbox...

Give me your cum,bull!

(#3) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Ez várható, hogy a GTA után ez is jönni fog pc-re.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#4) Televan

Televan
(PH! kedvence)

Én azért megvárom a hivatalos bejelentést. :D

PS4 -et már nem fogok venni.Várok a PS5 -re,majd azon játszom vele. ;)

Na látja ezt szeretem magában,hogy nem szopogat,a kemény nyalókát is úgy harapja ketté mint a pillecukrot!

(#5) hajbel válasza Dexar007 (#2) üzenetére

hajbel
(őstag)

Mert xboxot nem vesz senki, akibe egy csöppnyi ész is szorult.

Against mod€rn football

(#6) wesder válasza Dexar007 (#2) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Jó az 45-nek is garanciával.

hajbel
Ezt a kijelentèsedet alá is tudod támasztani, vagy csak gondolkozás nèlkül mondod a sületlensèget? :U

[ Szerkesztve ]

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#7) hombre[EU]

hombre[EU]
(fanatikus tag)

Engem az érdekelne,hogy az okt. 26 az most tuti?

you must be the change you wish to see in the world

(#8) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Oké, kezdetnek jó! Aztán jöhet az Uncharted 4 is, és akkor már valóban 0 indok van konzolt venni. :D (Ettől függetlenül: akár jön, akár nem, én sosem leszek konzol-lovag.)

(#9) hajbel válasza wesder (#6) üzenetére

hajbel
(őstag)

Jóval erősebb GPU (sokszor 900p-ben futó játékok Xboxon), sokkal jobb exkluzív felhozatal, jobb menürendszer.

Against mod€rn football

(#10) oriic válasza hombre[EU] (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

A dátum az hivatalos. Reméljük nem halasztják el.

Live-Die-Respawn

(#11) tailor74

tailor74
(PH! addikt)

Hogy mindenből lehet xbox - ps4 csatát csinálni.... még egy pc-s hírből is... :DDD

tailor74 - Fortes fortuna adiuvat

(#12) RudY válasza wesder (#6) üzenetére

RudY
(őstag)

Tényként való általánosító dedós 7r kijelentést mivel és miért kellene alátámasztani? Paranoid elvakultaknak van ilyen browser script-je, becsippan az xbox-ra és ugrani kell, hogy meglegyen az adrenalin. :DDD

(#13) hombre[EU] válasza oriic (#10) üzenetére

hombre[EU]
(fanatikus tag)

Elég magabiztosak,ha úgy gondolták nem kell nekik az E3 ingyen reklám :)

(#14) figure85 válasza hombre[EU] (#13) üzenetére

figure85
(PH! addikt)

Kint volt a RDR2 de csak zárt ajtók között. A Rockstar Games nem igazán szokott ilyen konferenciákra járni.

(#15) hombre[EU] válasza figure85 (#14) üzenetére

hombre[EU]
(fanatikus tag)

Nem tudtam. Akkor megnyugodtam

(#16) wesder válasza hajbel (#9) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az exklúzívokat d*gja fel magának, aki azt a baromságot kitalálta, ès nem azèrt mondom mert irigylem a ps-esektől... Ha èrdekelnènek azt vettem volna. "A világ legerősebb konzolja" meg tudtommal nem PS.

[ Szerkesztve ]

(#17) NandorHUN

NandorHUN
(PH! addikt)

Várható volt. Manapság jön minden PC-re.

(#18) hajbel válasza wesder (#16) üzenetére

hajbel
(őstag)

"30 ezer manapsag mar egy hasznalt xbox". Erre reagáltam az első hsz-ben, ez nyilvánvalóan a One S.

Against mod€rn football

(#19) janeszgol válasza hajbel (#5) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Nem kezd el minden bokorban konzolháborút indítani az, akibe egy csöppnyi ész is szorult.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#20) NandorHUN válasza hajbel (#18) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Akkor meg mi a logika? Előző generációban Xbox köröket vert a ps3-ra.

(#21) hajbel válasza NandorHUN (#20) üzenetére

hajbel
(őstag)

Ez meg, hogy jön ide? Idéztem a forrás hozzászólást, aminek a One S a tárgya.

(#19) janeszgol: Bocs, én nem tudtam, hogy léteznek konzolfronton fanboyok.

Against mod€rn football

(#22) Dilikutya válasza Dexar007 (#2) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Lehet, de én pl. semmi pénzért nem vennék konzolt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) janeszgol válasza hajbel (#21) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Akkor olvasd el az első hozzászólásod ebben a topicban. Érdekes, hogy csak a PS-esek igazolják magukat. A legtöbb játék, ami érdekel, mindkettőre van. Az Uncharted a kivétel. Igen ám, de nekem a Fable 2-3, meg még néhány 360-as játék fontosabb, szóval ezért is van One S-t.
Az Uncharted erejéig meg bérlek egyet játékkal vagy elkérem havertól majd. (Az első hárommal játszottam PS3-on. Ezt a konzolt is csak ezért kértem el öcsémtől. A harmadik rész végén visszaadtam a játékokkal, amiket én vettem meg.)
Ennyi a történet.

[ Szerkesztve ]

(#24) hajbel válasza janeszgol (#23) üzenetére

hajbel
(őstag)

Poénnak szántam. Azt hittem, hogy ez már lerágott csont a szakmai vélemények és az eladások tekintetében. A tavalyi év játéka a Horizon, a Last of Us Remastered, a God of War stb. azért nagyon durva játékok. Persze ha nem érdekelnek, még mindig ott van, hogy grafikailag gyengébb az XO.

Against mod€rn football

(#25) janeszgol válasza hajbel (#24) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Akkor ez az én hiányosságom, mert én nem olvasom egyik konzol dedikált fórumát sem.

(#26) Sirandrish válasza NandorHUN (#20) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Mégis miben? :C :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) GegeWarrior

GegeWarrior
(senior tag)

Mindennapi Red Dead Redemption 2-et add meg nekünk PC-n Uram :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#28) raskolnikoff válasza GegeWarrior (#27) üzenetére

raskolnikoff
(PH! addikt)

Amen

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#29) laceszgamer

laceszgamer
(PH! addikt)

Ha kijön akkor részemről nyertek egy vásárlót az tuti, ha meg kacsa a hír és nem jön ki akkor ez van, ezért sem fogok konzolt venni, pedig az évek folyamán volt pár játék aminek nagyon örültem volna PC-n.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#30) NandorHUN válasza Sirandrish (#26) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Játékfelhozatalban.
Jelen genben 2 konzol közül elismerem, hogy PS4 a jobb, de PS3-Xbox 360 közül, az utóbbi messze jobb volt választék tekintetében.

[ Szerkesztve ]

(#31) NandorHUN válasza hajbel (#21) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Azt mondtad hülye az aki használt Xbox-ot vesz 30-ért. Kolléga meg nyilván a 360-as generációra írta amit írt, mert 30-ért olyat fogsz tudni venni használtan.
A megjegyzésedre reagáltam, mivel előző generációban 360 sokkal jobb volt, mint a PS3, így aki ilyen konzol mellett dönt nem hiszem, hogy hülye, ha ilyen olcsón úgy dönt, hogy beszerez egyet.

Ha valaki csak RDR-el akar játszani, akkor egy 20 ezres 360 is bőven jó.

(#32) joey04 válasza hajbel (#21) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Bocs, én nem tudtam, hogy léteznek konzolfronton fanboyok.

Pedig csak tükörbe kéne nézni.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#33) a.sebi

a.sebi
(őstag)

Istenem és őstag vagy ! Hogy a francba nem szórtak még ki innen ?

BMW 530i e60, huawei p20 pro, samsung gear s3 , xbox one x

(#34) Sirandrish válasza NandorHUN (#30) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Ez igen erősen szubjektív szerintem. Pl számomra gyakorlatilag 1 olyan cím sem volt 360ra (ami PC-re ne jött volna) amivel annyira játszottam volna. Viszont az UC Trilogy, Last of Us, God of War, etc igencsak megmozgatott...ezért is volt PS3om...
Megjegyzem 360am is volt, de igen hamar túladtam rajta...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35) wesder válasza Sirandrish (#34) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Èrtem èn hogy azok a címek, amik játszhatóak PC-n nem Box exklúzívok, de akkor kb az a 600 játèk sem, ami PSNow-val elèrhető PC-n. Szerintem ez így fair.

[ Szerkesztve ]

(#36) Sirandrish válasza wesder (#35) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Amikor a két konzol között kellett vacillálni, még nem volt PS now :)

(#37) wesder válasza Sirandrish (#36) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ez mondjuk igaz. :)

[ Szerkesztve ]

(#38) Silenc3Hun válasza wesder (#6) üzenetére

Silenc3Hun
(senior tag)

Kezdődik....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 | Xbox ONE | Xbox 360E | Lenovo ThinkPad X230

(#39) Sirandrish válasza wesder (#37) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Egyébként köszi hogy megemlítetted...lehet be kéne szereznem egyet :D

(#40) wesder válasza Sirandrish (#39) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

LoU meg GoW3 simán játszható volt Now-val. FPS-t nem ajánlom. :)

[ Szerkesztve ]

(#41) Sirandrish válasza wesder (#40) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

FPS-t konzolon nem szeretek játszani, szóval azt nem is vállalnám :D

(#42) NandorHUN válasza Sirandrish (#34) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Ps3-ra voltak remek excluzive címek, pl nekem is nagy kedvencem volt rajta a GoW 3, LoU meg a MGS4. Egyetlen "gond" velük, hogy szinte az összes singleplayer volt, vagy multi elhanyagolható.
Azaz 2-3x kivittem őket max és ennyi, utána maradtak azok a címek max, amire kijöttek PS3-ra is meg minden másra.
Ellenben Xbox tele volt remek multiplayer címekkel: Gears of War, Halo, Left4 Dead, Forza .... és úgy általánosságban is több olyan cím volt rajta, ami pl kijött PC-X párosra, de PS3-ra már nem jött volna.

Na most jelenleg az van, hogy minden ami van X-en az jön PC-re is MS-nek köszönhetően. Szóval PS4-nek vannak egyedül igazi exclusive címei / meg a PC-nek.

(#43) Sirandrish válasza NandorHUN (#42) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Hát lehet ezért preferáltam a PS vonalat, mert a multi már valahogy nem mozgat.
PC-n még csak-csak, de konzolon nem az én világom. :N

(#44) hajbel válasza joey04 (#32) üzenetére

hajbel
(őstag)

Akkor a fanboy vagyok, hogy sohasem volt konzolom. Mondjuk PC fanboynak lehet nevezni. Leírtam az érveimet, nincs olyan szakmai topik vagy oldal, csatorna, ami ne így gondolná. Legfeljebb ők jobban vigyáznak arra, hogy hogyan fogalmaznak, mivel ebből élnek, ergo nem sütnek el ilyen béna poénokat, mint én feljebb. Bocsánat, ha valakit megbántotta, aki fanboy és/vagy köti az ebet a karóhoz. Az a feleannyi eladott xbox szerintem vagy fanboyoké, vagy azoké akik nem tudták, hogy 0 exkluzív tartalom jelenik meg erre a generációra, illetve akik bedőltek a multimédiás maszlagnak.... vagy ezek tetszőleges kombinációja.

[ Szerkesztve ]

Against mod€rn football

(#45) RudY válasza hajbel (#44) üzenetére

RudY
(őstag)

...vagy olyanoké, akikről továbbra sincs halvány fogalmad. Amíg nem végeztél hiteles felmérést egy vásárlói rétegről, addig az innen-onnan összeszedett hozzászólásokra alapozott véleményed ne akard tényként beállítani, mert nagyon fals eredményt kapsz.
Akinek mindkét konzolja van (sőt switch is), illetve PC-n, laptopon és netán mobilon is játszik, azokkal meg nyilván nem tudsz mit kezdeni, mert tudod hova besorolni, pontosabban berétegezni őket. :U

(#46) Chapel

Chapel
(PH! addikt)

Mi ez itt??? Off topik pc vs. xbox vs. ps? :U

Ha jön-jön, bár 99% hogy nem. Ha meg úgy jön mint Gta V, ugyan két év csúszás, de cserébe végletekig részletezhető graf beállítások én szintén örülök és veszem ha tetszik.

Én már Gta 6/Cyberpunk 2077-re várok....na jó, meg új Elder Scrolls-ra, mit a messás :)

http://www.flickr.com/photos/mr_chapel i5-4690k(4300mhz), 16Gb 2800, GTX1060

(#47) LaciCRM

LaciCRM
(PH! kedvence)

Egyébként ugyan ez a sztori, hogy önéletrajzban felbukkant a PC verzió, már egyszer lejátszódott, pont a GTA V idején.

Akkor semmi hír nem volt még PC verzióról, de valaki azt állította fejlesztőként azon dolgozik.
Aztán megjelent a V PC-re, de attól még az adatlap kamu volt, maga a tulaj jelentette be hogy elírás történt Szerintem most is az.

Eleve 2016-ban szerintem biztos nem dolgoztak a PC verzión, még ha tervbe is van.

Minden ugyanúgy ismétlődik mint a GTA V hype idején :D két , három megjelenés csúsztatás, nagyon kevés infó csepegtetés, majd berobban a játék, és dűt borít mindent :C

Aztán ha jön is a PC verzió, arról a rockstar bejelentés előtt úgyse fog tudni senki...

szerintem

A madár az ász.

(#48) joey04 válasza hajbel (#44) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

én most vettem konzolt, életemben először. kb 3 hónapig olvastam utána a témának, és a sonyn valóban több és jobb exkluzív cím van, de ennyi. boxon ott a game pass, az ea access, számomra kényelmesebb a kontroller, és az X most erősebb, így hosszabb távon nekem jobb megoldás. A kevesebb box visszavezethető a rajtkor elkövetett kolosszális hibákra, ezt nyögi most is.

Bazinga!

(#49) hajbel válasza joey04 (#48) üzenetére

hajbel
(őstag)

Szerintem az elején vették, de ahogy a jaátekpiacot elárasztotta, vagy más szemszögből letarolta a sony a jobbnál jobb exkluzívokkal, a bizonytanokat megnyerte. 73/30 millió eladott példany az utolsó releváns adat tudtommal. Jövőre a Switch le is hagyja a boxot. Nem tudom, hogy az xbox, hogy gondolta, hogy exkluzív nélkül kiad egy konzolgenerációt. One S helyett, kicsit több pénzből építek egy asztali gépet, mivel amúgy is lenne laptop/asztali netezésre. Legalább nem kell kontollerrel bénázni fps-ben, tps-ben, viszont sportra, verekedős gamere pedig ugyanúgy lehet használni xbox controllert gépen is (én is ezt teszem egyébként). Még a modolásról sem kell lemondanom. XOS PS4 Pro közötti különbséget sem használja ki 1-2 játékon kívül az xbox. Hiába az erős gép, ha a fejlesztők nem optimalizálnak rá külön. Kivétel a jól kinéző Far Cry 5.

[ Szerkesztve ]

Against mod€rn football

(#50) wesder válasza hajbel (#49) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Komoly? 60-ból milyen gèpet raksz össze? A PS4Pro-nak az XOX az ellenfele, nem az S.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.