Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silverboy

    aktív tag

    #14 Dilikutya
    Nincs annyi só a világon :DDD , de mélységessen egyetértek.

    #13 PBalázs
    Balázs, Ha csak a piros hivatkozás zavar wikipédián, ajánlom figyelmedbe #razorbenke92 hozzászólását, de már nem az első és nem is a második eset, hogy Wikipédiat próbálsz meg "szerkeszteni" és törlik, van a szócikk létrehozásnak egy formai és tartalmi követelménye, aminek nem felel meg az, ahogy csinálod. Burumbátor Wikipédia addikt nem előszőr és nem utoljára hívta fel szerintem a figyelmed rá, miért törölte a "lapot", újra létrehoztad és újra, megunta és ideiglenessen blokkolta az IP címed (Megjegyzem, PH-n is kitiltják azt aki a szabályokkal folyamatossan szembe megy, mindenhol). (Hogyan írhatok jó szócikket, Stilisztikai útmutató, Formai útmutató, Irányelvek és útmutatók, és még ezek után is törölhetik tartalmilag.)

    "Gondolom Burumbátor nincs olyan kényszerhelyzetben, mint én. Ha Burumbátor egy férfi, akkor van neki egy felesége, ha nő, akkor van egy férje."
    - Ez nem ellened irányúl, teljesen fölösleges "érzelmeidet" ide keverni, és Wiki addiktok nemi és egyéb életét belekeverni, feltételezni. (Ez sem az első eset a PH hasábjain.)

    [ Szerkesztve ]

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz Dilikutya #19 üzenetére

    Kérek szépen tetsztik gombot PH-ra :DDD , ez ütött mint a 6:20-as a reggeli kávé előt.

    #17 PBalázs
    Ebben én erőssen kételketedem. Mivel, hogy az emberek 99.5% nem zavarja a piros hivatkozás. Mondjuk úgy ez egy kis szegmensét érinti az embereknek, erre tettünk neked javaslatod, hogy távolísd el saját magadnál (#razorbenke92 , Esetleg csinálj saját magadnak egy weboldalt amit csak te szerkesztesz, te felelsz érte (pl. kezdésnek: #9 Gargouille)). Olvass, Tanulj, Művelődj, Keress egy hobbit és légy benne profi példuál.

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz tordaitibi #34 üzenetére

    Előszőr is, 22-23 évessen én is így voltam vele, majd jött egy katasztrofális év, idegöszeomlások, családi tragédiák tömkelege, széthullott minden körülöttem, mint egy kártya vár. Akkor néztem magamba nagyon mélyen, ezt szeretném? NEM, és szépen lassan én is kimásztam belőle (szintúgy örök céltábla voltam + súlly). :K

    #39 PBalázs
    archive.org csak akkor ment oldalakat, ha valaki kéri rá, vagy manuálisan ment egyet az archive.org-on keresztül.

    ZENEMOZAIK egy ingyenes tárhelyen lévő egyszerű weboldal. Ha megszünik a tárhely vagy a szolgáltatás akkor a ZENEMOZAIK is megszünik.

    [ Szerkesztve ]

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz PBalázs #43 üzenetére

    "Én nem tölthetem olyan dolgokkal a szabadidőmet, amivel a házasok szokták. Ha anyukám nem lesz, akkor a testvéremre leszek rászorulva, s ő is fiú."

    Ha lány lenne akkor meg a törvény tiltaná :DDD , X éve egyedül vagyok, sőt van fórumtárs aki már 30-40 éve egyedül van. Azok sem azzal töltik az idejüket, hanem a hobbijuknak, munkájuknak, tanulmányaiknak, művelődésüknek szentelik.
    "Lehet, hogy ez a Kápa lemez csak olyan embereknek van meg, akiknek nincs internetük. Ami 2006-ban igaz volt, az nem biztos, hogy még koronavírus idején is igaz."
    Warez oldalakon lehet kérni feltöltést, ha esetleg nincs fent. Azt próbáltad? 40-50 éves könyveket sikerült így megszereznem amik sehol nem voltak elérhetőek, vagy ha igen horribilis összegért a világ túl felén :K . (Könyvmolyság átka...)

    "Az embereket általában azért nem zavar sem a ZENEMOZAIK írása, sem a Wikipédia piros hivatkozásai, mert többnyire az embereket a filmek meg a regények érdeklik."
    Tévedsz. Azért nem zavarja, mert nem érdekli őket, hogy piros vagy kék a link. Céllal keresik fel a Wikipédiát. Például a Dinamó működési elvéről olvasnának vagy a feltalálójáról.

    Van egy réteg akiket ez zavar, semmi gond vele. Erre kaptál egy csomó ajánlást, nem csak itt előző topicjaidba is, sőt tőlem privátban is. Ez egy segítő közösség, talán az utolsó Fórum magyar nyelven, ami úgy működik ahogy kellene, de ha csak te mész szembe az autópályán nem biztos, hogy a többi ember téved. :R

    #42 Dilikutya
    Elég lenne akár egy információs levelet írni a Hungaroton -nak szerintem, mint utódkiadónak, hogy mit tudnak a lemezről, létezik-e belőle kazetta, vagy csak bakelit-en jelent meg. Esetleg egy két Antikváriumba megérdeklődni.

    [ Szerkesztve ]

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz PBalázs #45 üzenetére

    "A Wikipédiával sem lenne bajom, ha az adminitrátorok még az egymondatból álló oldalakat sem törölnék."

    Pontossan azért törlik mert tartalmilag nem felel meg a Wikipédia előírásainak. [link]

    Csak az egyik legrégebbi magyar hoston vagyon, ott külön van kérések ürlap :U , többiről nyilatkozni nem tudok.

    #46 Dilikutya
    Többszőr, rácsodálkoztam elszántságodra már a forum hasábjain, nekem informatív volt én még ennyit se tudtam, De lehet tudtál segíteni PBalázs -nak, respect :R .

    "Hungaroton amúgy tart fenn elektronikus vásárlási lehetőséget, csomó beszerezhetetlen lemez érhető el mp3/flac formátumban." - Megyek és csekkolom is :K

    [ Szerkesztve ]

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

Új hozzászólás Aktív témák