Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz Abu85 #2 üzenetére

    "Ez kiszűri azokat a programokat, amelyekkel az NV például küzd, hogy a felhasználó még a telepítés előtt kivesz dolgokat a driverből."

    Ez varázslatos, mert jelenleg advanced módban a driverből természetesen nem lehet "kivenni" semmit, amit ki lehet pucolni, annak semmi köze a driverhez és nagyon is hasznos, hogy eldönthetem, akarom-e vagy sem.
    Ilyenek pl. a Geforce Experience, amit én mindig kiszedek, mert windows 10-et csinál a VGA-ból, vagyis telepítget össze-vissza ahogy jónak látja, alapból betölti magát amivel erőforrást pazarol, és jünéhány oldal szerint kémkedési célú eszközökkel is rendelkezik. Ki lehet még szedni a 3D vision drivereket, amire szintén semmi szükség ha valakinek nincs ilyen eszköze. És sajnos mér most is csak autoruns-al tudom kipucolni a telemetria logoló kémkedő baromságukat, amit a megkérdezésem és beleegyezésem nélkül telepít és futtat a háttérben (természetesen a gép indításától folyamatosan betöltve magát).
    Ha az új driver rendszer célja az, hogy még ezeket se tudjuk kiirtani, akkor azt hiszem, világos, milyen célt is szolgál ez valójában...

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák