Új hozzászólás Aktív témák

  • Normi™

    őstag

    Én sem hiszem,hogy rosszindulat vezérelné,semmi okom ezt feltételezni,inkább elbagatelizál és nem kezel a helyén olyan dolgot amiről fogalma sincs,én azóta pszichológiát tanulok,rájöttem,hogy ezt kell csinálnom mert tudom és átérzem miről beszél az az ember aki előttem ül és mivel én gyógyszerek nélkül jöttem ki a depresszió,kényszerbetegség,pánik háromszögből így érzem magamban az erőt,hogy másokat is kisegítsek ebből,de azért nagyon dühít ha valaki elbagatelizálja a pszichiátriai betegségeket,elrendezi annyival,hogy biztos unatkozol,menj futni,dolgozz stb....A pánikról még annyit,hogy nem önönmagában van jelen,rengeteg esetben depresszióhoz társul,érdemes lenne azzal is komolyabban foglalkozni.A depresszió és kísérő tünetei genetikailag van kódolva,evolúciós célja van,ahogy a stressznek is hiszen évezredek alatt nem íródott ki a genomunkból,tehát célja van.

    Defranco

    Így van,a gyógyszer egy méreg,függő leszel tőle és ezt is akarják és ráadásul ez a könnyebik út,egész iparág épüla betegség fenntartására.Ha függő vagy van egy újabb betegséged,halmozod tovább.

    [ Szerkesztve ]

    "It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

Új hozzászólás Aktív témák