Új hozzászólás Aktív témák

  • dokesz007

    aktív tag

    Ez egy vitz...undorító a vallást ily módon értelmező emberek gyülekezete...az addíg rendben van, h szükséges egy normális értékrend felállítása...na de letiltani valamit, mert pár vallási fanatikus így gondolkodik.../ez főleg az iszlámisták és izraeliták bevett szokása, mindkettő rettenetesen kirekesztő és vaskalapos - jó nem is sok kül van a két faj között - talán az, h az egyik a másikat szolga sorba taszította/

    De agyon kellett volna ütni azokat akik vallási irányzatokat alakítottak ki /jobban mondva Isten földi helytartóit - ez egy akkora átvágás és képmutatás (az alkoholista, perverz, fajtalankodók helytartók)/...annyi értelmetlen háború tört ki ezek miatt a hülyeségek miatt...és fog még kitörni...mert te büdös arab-zsidó-keresztény vagy...KI NEM SZARJA LE....jó ember vagy akkor OK, ha nem húzz a francba...

    Én katolikus vagyok, végigfutva a bérmálást meg elsőáldozást...de ami hülyeséget tanítanak...elképedek, h végighallgattam...LOOOL :(

    MIÉRT KELL VALLÁSI FANATIKUSNAK ÉS FASZNAK LENNI.....

    Mindenkinek a kis belső ügye, h miben hisz, és a vallásgyakorlását hogyan teljesíti, de azt, h előírják, h vasárnap kötelező templom, meg gyónás meg mittom és, nah ettől felálll a szőr a hátamon....

    Holnap meg letiltják az egész internetet, mert más oldalakon is vannak olyan tartalmak aki sértik az iszlámot.... :W :W :W :W

    [ Szerkesztve ]

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

  • finest

    őstag

    Ez olyan hülye angolok, angol hülyék tipusú hír. Ha egyáltalán hír.

    [ Szerkesztve ]

    “Don’t shoot, I’m Globish.”

Új hozzászólás Aktív témák