Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    Köszönöm mindenkinek a dicsérő szavakat és kritikákat is.
    A kiemelések , aláhúzások, stb.. a fontosabb részeket (szöveget) emelik ki. (változtatni nem fogom, ez a végleges megjelenési módja) :R

    (#3) philoxenia: Az a lap nekem is volt (jó darab volt) és a VGA-m is volt, de csak egy INNO3D -be :B

    (#5) frescho: 4.-ik oldalon amire célzol az = instabilitás tapasztalható a procival kapcsolatban és a hőfoka az még rendben volna. (próbáltam a RAM szorzót 2.0 -ról (alapesetben ez a normal érték) kevesebbre venni, így a CPU szorzóval nem azonos mértékkel emelkedik a RAM szorzó, de nem jártam sikerrel. A CPU fesz emelés sem vitte sikerre a műveletet. (így hagytam a 4GHz-t)

    (#8) Csapoati: Lehet majd arra is sort kerítek, de a gép most el van rakva/lecsomagolva (padlás)

    (#9) Zicokuka: SSD a Sata II miatt került bele és sebesség szempontjából (mivel a PCI-X RAID vezérlő kártya is Sata II -es és nem akartam a Sata I -es alaplapi portra kötni az SSD-t, remélem megérted)

    (#10) nordino: Igen, jó lehet, de már valamelyest eljárt felette az idő (sebesség szempontjából) de még simán használható. :K

    (#17) orion1025: HD 3850 -et sem "hajtja" ki, nemhogy egy HD 4670 -t :DDD

    -------------------------------------------

    OC szempontjából (CPU és RAM) a 20% már jó (de nem kimagasló --> (#5) frescho ;) 4GHz fölé is mentem volna, de 4GHz volt a cél legalább) és ez a lap többre hivatott (ez tény) és a CPU szerintem ennyit bír (amit bele raktam)

    MD
    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák